Šaty s růžemi à la vévodkyně Kate. Kde seženete podobně krásné?

Vévodkyně Kate tento týden v rámci projektu Back to Nature odhalila třetí fázi projektu své zahrady v hrabství Surrey, která má za cíl povzbudit děti, aby si více hrály venku. Na sebe pro tuto příležitost oblékla bleděmodré šaty návrhářky Emilie Wickstead s potiskem anglických růží. A právě růže jsou aktuálně na šatech velkým hitem!

Vévodkyně z Cambridge se opět ukázala jako dokonalá módní ikona, kterou je možné následovat. V posledních dvou týdnech se na veřejnosti objevila dvakrát – poprvé když vedla princeznu Charlotte poprvé do školy a podruhé u příležitosti představení další části svého zahradního projektu Back to Nature. A pokaždé zazářila v šatech s květinovým potiskem.

Sledujte nás i na Instagramu!

HTML box 54634

Modré košilové s vintage vzorem anglické růže a švýcarských puntíků pocházely z dílny britské návrhářky Emilie Wickstead, která je u dvora populární. Vyšly v přepočtu na více než padesát tisíc, a i tak už jsou beznadějně vyprodané. Šaty s drobnými růžovými kvítky Michael Kors, které oblékla minulý týden, jsou pro změnu z loňské kolekce. Ale nevadí. Potisk růží je totiž aktuálně velkým trendem a jejich něžná a přímočará krása letos okouzlila řadu módních návrhářů a značek, které se jejich tvorbou inspirují. I vy si tak můžete najít ty své!

Šaty s růžemi jsou hitem letošního podzimu. Kde je seženete?