Nejkrásnější královská rodina vás okouzlí fotkami z prázdnin. A William s Kate na nich nejsou!

11. srpna 2019 • 06:00
Španělská královská rodina na Mallorce • Foto: Profimedia.cz

Španělská královská rodina si vyrazila na svůj každoroční prázdninový pobyt v letní rezidenci na Mallorce. Fotografům zapózovali v zahradách paláce Marivent a vznikly z toho snímky, které zastíní i portréty britské královské rodiny. 

Španělský král Filip VI., jeho krásná choť Letizia a dvě andělské dcerky – dnes už třináctiletá princezna Leonor a o rok mladší Sofia  si vyšli na procházku po zahradách královského paláce Marivent, aby pořídili tradiční rodinné portréty.

A jak už bývá zvykem, opět to této sehrané čtyřce neskutečně slušelo. Královna si pro tuto příležitost vybrala šaty od španělského návrháře Adolfa Domíngueze a obula k nim espadrilky na klínku značky Mint & Rose. 

Španělská královská rodina Španělská královská rodina Autor: Profimedia.cz

Mimochodem, zahrady Marivent bývají v létě, kdy zde pobývá královská rodina, pro veřejnost zavřené, nicméně mimo těchto pár dní v srpnu jsou naopak zpřístupněné a zdarma. Návštěvníci zde mohou obdivovat nejen nedávno zkultivovanou zeleň, ale také dvanáct soch španělského umělce Joana Miró

O tři dny později navštívila rodina impozantní středověké sídlo Son Marroig, které se tyčí nad pobřežím a jehož součástí jsou opět krásné zahrady, terasy z toskánského mramoru a malé muzeum. 

Španělská královská rodina Španělská královská rodina Autor: Profimedia.cz

Více snímků najdete ve fotogalerii.

Fotogalerie

11 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy