Španělská královská rodina na Mallorce: Trumfne Kate s Williamem? | Ženy.cz
 


Španělská královská rodina na Mallorce: Trumfne Kate s Williamem?

11. srpna 2017 • 06:00
Španělská královská rodina • Foto: Profimedia.cz

Jestli existuje rodina, která může šarmem konkurovat Kate, Williamovi a jejich roztomilým dětem, pak je to bezesporu španělská královská rodina. Podívejte se, jak jim to slušelo minulý týden během procházky na ostrově Mallorca, kam vyrazili na prázdniny. 

Pro španělskou královskou rodinu ve složení král Filip VI., královna Letizia a jejich dvě dcery Leonor a Sofie je už tradicí vyrazit vždy v létě na pár týdnů na Mallorcu, kde tráví dovolenou v královském paláci Marivent. Místní už jsou tedy zvyklí na to, že je mohou potkat při procházce malebnými uličkami Palma de Mallorca. 

Král Filip VI. neváhá prohodit pár slov s místními Král Filip VI. neváhá prohodit pár slov s místními Autor: Profimedia.cz
Španělská královská rodina na Mallorce v roce 2013 Španělská královská rodina na Mallorce v roce 2013 Autor: Profimedia.cz

Král Filip VI. a královna Letizia ale poutají pozornost i pro svůj elegantní styl, který korunují jejich dvě krásné dcerky. Ačkoli jsou stejně vysoké, ve skutečnosti je Leonor o necelé dva roky starší než Sofie. To nic nemění na tom, že si je královna může oblékat jako dvojčata, čehož využívá jen částečně – holčičky spolu vždy ladí, ale každá má vlastní outfit. Podívejte se do galerie, jak jim to sluší. 

Fotogalerie

4 fotografie

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy