S čím nosit stylové kotníkové boty na podzim?

Kotníkové boty vám na podzim nesmí v botníku chybět! Klidně jich tam mějte hned několik. Ukážeme vám, jak je stylově kombinovat a které jsou nejvíce v kurzu pro nadcházející sezónu. 

Univerzální a sexy

Kotníkové boty na jehlovém podpatku s úzkou dlouhou špičkou kombinujte s džínami a přiléhavým topem. Získáte tak outfit, ve kterém můžete strávit celý den. Od pochůzek ve městě až po návštěvu baru. Barva je na vás. Černou nic nezkazíte, bílou následujete aktuální trendy, červenou zaujmete a zvířecími vzory překvapíte!

Hra s kontrasty

Noste kotníkové boty ke květovaných šatům a klidně přidejte i džíny. Hrajte si s barevnými kontrasty, které udělají outfit netradiční a zábavný. Když si troufnete, nechte vykukovat ozdobný lem ponožek!

Business casual

Kostkované sako v pánském stylu, boyfriend džíny a kotníkové boty se zvířecím potiskem. Kombinace, ve které na podzim zazáříte. Chce to jen se nebát mixovat vzory a vybočit z davu.

Stylová kovbojka

Stylové boty inspirované Divokým západem budou letos na podzim i v zimě obrovským hitem. Dokud to ještě počasí dovolí, noste je klidně k oblíbeným květinovým šatům nebo zavinovací sukni.

Červená v hlavní roli

Pokud si pořídíte červené kotníkové boty, kombinujte je s černými šaty, džíny nebo kalhotami. Z doplňku se tak stane hlavní prvek celého outfitu.

Stříbrný detail

Stříbrné boty jsou oblíbené mezi módními ikonami už od loňského podzimu. Nejlépe vypadají v kombinaci se světlou džínovinou a pudrovými odstíny, kterých se rozhodně nemusíte vzdávat ani na podzim.

Tipy na nákup kotníčkových bot najdete v galerii: