Pevné & zlaté: Náramky slaví návrat! Kde koupíte ty nejhezčí?

Opomíjená součást šperkovnice našich maminek se vrací. Máme na mysli pevné zlaté náramky (nikoli nenápadné a subtilní řetízky), které mají na ruce pořádně cinkat!

Ačkoli jsme je v odlesku jiných trendů moc nevnímaly, byly tam – zlaté náramky zdobily ruce většině módních ikon na street style fotkách z poslední doby. Jenže barva žlutého zlata obecně hraje ve špercích prim, a tak jsme se nejprve nechaly okouzlit masivními řetězy na krk, přívěsky s monogramem nebo náušnicemi s perlou. Náramky však do této party patří také!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Probably the 8th time my mom called me that day Photo by @noorandzee

Příspěvek sdílený EMILI SINDLEV (@emilisindlev),Říj 8, 2018 v 7:54 PDT

Pokud si tedy chcete koupit nový trendy kousek, vsaďte tentokrát místo řetízku na pevný náramek. Barva kovu je na vás, nicméně velkým trendem je letos žluté zlato, ideálně trochu „ošoupané“ a s vintage nádechem (hned v závěsu za ním je růžové zlato, které působí o něco jemněji). Letí náramky s vyrytými nápisy, zdobené perlou či krystalky a také inspirace přírodními tvary i motivy. Perly mohou být nepravidelné, stejně tak i samotný tvar náramku. Ale hlavně by mělo jít o šperk, který je blízký vašemu srdci.

Kde koupit stylový zlatý náramek? Naše tipy najdete ve fotogalerii.