Nejlepší párty outfit roku předvedla Blake Lively. Našly jsme pro vás podobné šaty!

7. prosince 2018 • 06:00
Blake Lively na přehlídce Versace • Foto: profimedia.cz

Královnou letošních párty outfitů je rozhodně herečka Blake Lively, která se na nedělní přehlídce Versace v New Yorku blýskla ve stříbrných koktejlkách s odhalenými zády. V podobných šatech na večírku rozhodně zazáříte i vy. Víme, kde je pořídíte!

Celá přehlídka Versace se nesla v duchu dřívějších modelů. Pro Donatellu Versace totiž byly pro vytvoření kolekce pro podzim příštího roku největší inspirací právě modely z 90. let. Navíc také předělala ikonické šaty, které v roce 2000 proslavila Jennifer Lopez na předávání hudebních cen Grammy. Mezi hosty velkolepé přehlídky nechyběla ani herečka Blake Lively, která se tématu přehlídky zhostila na výbornou. Vsadila totiž na šaty Versace, které vznikly už v roce 1999. A vyplatilo se!

Stříbrné šaty z kolekce Jaro/léto 99 s odhalenými zády, jejichž výstřih zakončuje na bedrech zlatě vyšitý motýlek, a asymetrickou sukní jí padly jako ulité. Na perfektně zvolených zlatých doplňcích Blake ukázala, že různé metalické odstíny můžete libovolně kombinovat mezi sebou. Správnou tečkou k doladění celého outfitu byly rozhodně zlaté lodičky Louboutin a také rozverně navlněné vlasy. Zkrátka párty look na jedničku s hvězdičkou!

Blake Lively na přehlídce Versace Blake Lively na přehlídce Versace Autor: profimedia.cz

Pokud vás čeká vánoční nebo silvestrovský večírek, rozhodně vsaďte na metalické šaty (nemusí být tak odvážné jako ty, které oblékla Blake Lively). Vybraly jsme pro vás střídmější verze, ve kterých zazáříte!

Tipy na stříbrné párty šaty najdete v galerii:

Fotogalerie

11 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy