Jakou kabelku na večírek? Tyhle značky udávají trend!

1. listopadu 2018 • 06:00
Bella Hadid a Kendall Jenner. Bella má kabelku By Far
Bella Hadid a Kendall Jenner. Bella má kabelku By Far • Foto: Profimedia.cz

Zapomeňte na psaníčka jakožto kabelku vhodnou do společnosti. Pokud chcete opravdu udělat dojem, inspirujte se trendy, které udávají následující značky. 

1. Pompadurka

Značka, která udává trend: Carolina Santo Domingo

Než si návrhářka Carolina Santo Domingo založila vlastní, stejnojmennou značku, navrhovala kabelky pro Staud. Také její vlastní tvorba vychází z kombinace minimalismu, geometrických tvarů a retro prvků, jako jsou síťovky či střapce. Ikonou se v tomto směru rychle stává kabelka Eva, kterou si oblíbily Emily Ratajkowski nebo Karolina Kurková.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Carolina Santo Domingo (@carolina.santo.domingo),Zář 22, 2018 v 4:17 PDT

2. Korálková

Značka, která udává trend: Shrimps

Jestli na Instagramu sledujete street style módu, pak vám jistě neunikla perlová kabelka Antonia od londýnské značky Shrimps. V různých pastelových barvách ji předvedla řada módních ikon, člověka však nejednou napadlo, že jde spíše o šperk, který postrádá jakoukoli praktičnost. Večírky a svatby jsou pro korálkové kabelky jako stvořené. Nebo spíše naopak?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Black Antonia Bag @pilotandpowell 🌹

Příspěvek sdílený Shrimps (@shrimps),Zář 30, 2018 v 6:53 PDT

3. Miniaturka

Značka, která udává trend: Jacquemus

Francouzský návrhář Simon Porte Jacquemus je objevem tohoto roku! Naše srdce si získává nejen ležérním pojetím sexy střihů, ale i hrou s doplňky, které jsou buď ultra velké, jako je jeho letní slaměný klobouk La Bomba, nebo naopak miniaturní, jako jsou jeho kabelky. A protože do těchto zmenšenin se vejde maximálně jedna platební karta a pudřenka, jsou to vlastně ideální propriety na focení.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

WHICH COLOR DO YOU WANT ? JACQUEMUS.COM

Příspěvek sdílený SIMON PORTE JACQUEMUS (@jacquemus),Zář 9, 2018 v 3:37 PDT

4. Lakovaná

Značka, která udává trend: By Far

Za značkou By Far stojí tři mladé ženy z Bulharska (dvojčata Valentina a Sabina a jejich kamarádka Denitsa), které chtěly vyrábět kvalitní a pohodlné boty ve stylu vintage. A dosáhly úspěchu, o němž se jim nejspíš ani nesnilo, jelikož je aktuálně propagují nejslavnější modelky světa Bella Hadid a Kendall Jenner. Nově značka By Far přidala do portfolia kabelky s krokodýlím motivem nebo lesklým povrchem a hned je z toho několik "must-have". 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Strictly the essentials 🔗 @byfar_official

Příspěvek sdílený Christie Tyler (@nycbambi),Říj 29, 2018 v 8:08 PDT

Klíčová slova:  kabelkyJacquemusBy Far
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy