Jakou kabelku na večírek? Tyhle značky udávají trend!

Zapomeňte na psaníčka jakožto kabelku vhodnou do společnosti. Pokud chcete opravdu udělat dojem, inspirujte se trendy, které udávají následující značky. 

1. Pompadurka

Značka, která udává trend: Carolina Santo Domingo

Než si návrhářka Carolina Santo Domingo založila vlastní, stejnojmennou značku, navrhovala kabelky pro Staud. Také její vlastní tvorba vychází z kombinace minimalismu, geometrických tvarů a retro prvků, jako jsou síťovky či střapce. Ikonou se v tomto směru rychle stává kabelka Eva, kterou si oblíbily Emily Ratajkowski nebo Karolina Kurková.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Carolina Santo Domingo (@carolina.santo.domingo),Zář 22, 2018 v 4:17 PDT

2. Korálková

Značka, která udává trend: Shrimps

Jestli na Instagramu sledujete street style módu, pak vám jistě neunikla perlová kabelka Antonia od londýnské značky Shrimps. V různých pastelových barvách ji předvedla řada módních ikon, člověka však nejednou napadlo, že jde spíše o šperk, který postrádá jakoukoli praktičnost. Večírky a svatby jsou pro korálkové kabelky jako stvořené. Nebo spíše naopak?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Black Antonia Bag @pilotandpowell 🌹

Příspěvek sdílený Shrimps (@shrimps),Zář 30, 2018 v 6:53 PDT

3. Miniaturka

Značka, která udává trend: Jacquemus

Francouzský návrhář Simon Porte Jacquemus je objevem tohoto roku! Naše srdce si získává nejen ležérním pojetím sexy střihů, ale i hrou s doplňky, které jsou buď ultra velké, jako je jeho letní slaměný klobouk La Bomba, nebo naopak miniaturní, jako jsou jeho kabelky. A protože do těchto zmenšenin se vejde maximálně jedna platební karta a pudřenka, jsou to vlastně ideální propriety na focení.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

WHICH COLOR DO YOU WANT ? JACQUEMUS.COM

Příspěvek sdílený SIMON PORTE JACQUEMUS (@jacquemus),Zář 9, 2018 v 3:37 PDT

4. Lakovaná

Značka, která udává trend: By Far

Za značkou By Far stojí tři mladé ženy z Bulharska (dvojčata Valentina a Sabina a jejich kamarádka Denitsa), které chtěly vyrábět kvalitní a pohodlné boty ve stylu vintage. A dosáhly úspěchu, o němž se jim nejspíš ani nesnilo, jelikož je aktuálně propagují nejslavnější modelky světa Bella Hadid a Kendall Jenner. Nově značka By Far přidala do portfolia kabelky s krokodýlím motivem nebo lesklým povrchem a hned je z toho několik "must-have".

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Strictly the essentials 🔗 @byfar_official

Příspěvek sdílený Christie Tyler (@nycbambi),Říj 29, 2018 v 8:08 PDT