Má ještě smysl si pořídit slaměnou nebo proutěnou kabelku?

Pokud vám letos učarovaly různé slaměné a proutěné košíčky, háčkované a korálkové kabelky nebo síťovky, které působily tak lehce u vyletněných outfitů, ještě není pozdě si nějakou koupit. Právě teď totiž přicházejí jejich podzimní verze!

Kabelky zabalené v igelitu na jedné straně a proutěné, slaměné, korálkové nebo schované v síťovce na straně druhé. Ať měly letošní letní modely spíše futuristický vzhled nebo těžily z retro nádechu, jedno měly společné –nepůsobily příliš prakticky, takže to zpočátku vypadalo, že tento trend brzy odezní.

Teď to tak ovšem nevypadá, i když léto se s námi za chvíli rozloučí, podzimní kolekce jsou stále plné zmíněných designů. Přírodní odstíny nahrazují černá, vínová nebo sněhově bílá, ale tvary zůstávají. Pokud jste tedy váhala, zda-li si takovou kabelku koupit, nyní je jasné, že klidně můžete. Instagramové lovebrandy Staud, Shrimps nebo Cult Gaia hodlají ve své spanilé jízdě pokračovat a své aktuální modely obohatily o trendy prvky, jako jsou efekt krokodýlí kůže, kožíšek, popřípadě představily nové barvy. Korálkové kabelky budou pro změnu velkým hitem následující party sezony.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Furry, silky, pearly

Příspěvek sdílený Shrimps (@shrimps),Srp 23, 2018 v 5:42 PDT

Nechce se vám investovat do nové kabelky, u níž si nemůžete být jistá „dobou spotřeby“? Klidně popadněte svou letní slaměnou kabelku z léta a noste ji i na podzim. Jak dokazuje módní ikona Jeanne Damas, na kterou je v tomto spoleh, vůbec to nevypadá hloupě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Trois jours à Rome 🍂🍁🌹

Příspěvek sdílený Jeanne (@jeannedamas),Lis 18, 2017 v 5:15 PST

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jeanne (@jeannedamas),Pro 16, 2017 v 8:00 PST

Nové styly populárních kabelek najdete ve fotogalerii.