Měsíc módy

Outfity, které už si vévodkyně Meghan nikdy neoblékne!

12. září 2018 • 06:00
 • Outfity, které už si vévodkyně Meghan nikdy neoblékne!

  V dobách, kdy Meghan vůbec netušila, že se jednou stane členkou britské královské rodiny, se pochopitelně oblékala stejně jako její herecké kolegyně. Jako manželka prince Harryho ovšem musela svůj šatník naprosto obměnit. Podívejte se na modely, které jí sice opravdu slušely, ale už ji v podobných nikdy neuvidíme!

  Roztrhané džíny

  Kdy: Září 2017

  Ještě před zásnubami vyrazila Meghan společně s Harrym na sportovní akci Invictus Games. Tehdy oblékla úzké roztrhané džíny a bílou košili. A to bylo zřejmě naposledy, co jsme (dnes už vévodkyni) Meghan spatřili v džínách. Královna si navíc potrpí na to, aby členky královské rodiny nosily šaty, takže i ve společenských kalhotách uvidíme Meghan jen velmi zřídka. 

  Meghan Markle Meghan Markle Autor: profimedia.cz

  Článek pokračuje na další straně!

 • Mini šaty s výstřihem

  Meghan Markle Meghan Markle Autor: profimedia.cz
  Kdy: Listopad 2015

  Před třemi lety se Meghan blýskla na společenské akci Vogue Fashion Found Awards v překrásných třpytivých šatech z dílny své kamarádky Mishy Nonoo. O takové délce šatů a hlubokém výstřihu si už teď může nechat jen zdát. Ideální délka podle královského dress code je těsně nad kolena, výstřihy jsou povoleny jen opravdu decentní. 

 • Krátké šaty

  Meghan Markle Meghan Markle Autor: profimedia.cz
  Kdy: Prosinec 2013

  Ani tyhle šaty, které předvedla na premiéře filmu Hunger Games, si už Meghan nikdy neoblékne. I přesto, že mají dlouhý rukáv, žádný výstřih a decentní černou barvu, jejich délka je zkrátka příliš krátká. Značce Alexander McQueen ovšem zůstala věrná i jako vévodkyně. 

 • Kraťasy

  Meghan Markle Meghan Markle Autor: profimedia.cz
  Kdy: Červenec 2016

  V létě jsou pro nás samozřejmostí vzdušné šaty, sukně a také šortky. Ženy z královské rodiny je ovšem nosit nesmí. Než se stala Meghan vévodkyní ze Sussexu, nosila velmi ráda kraťasové kostýmky v kombinaci s bílým tričkem nebo košilí a lodičkami. 

 • Kožený křivák

  Meghan Markle Meghan Markle Autor: profimedia.cz
  Kdy: Únor 2014

  Na newyorském Fashion Weeku před čtyřmi lety ukázala Meghan svou vášeň pro kožené bundičky. Těch měla jako herečka nespočet a s oblibou je nosila přes nejrůznější šaty. Přestože žádné královské pravidlo neříká, že je zakázáno je nosit, po svatbě s Williamem se jich vzdala i vévodkyně Kate. Obě vyměnily kožené bundičky za elegantní blejzry. 

 • Sandálky

  Meghan Markle Meghan Markle Autor: profimedia.cz
  Kdy: Říjen 2013

  Královská etiketa mluví jasně, boty s otevřenou špičkou jsou nepřípustné. Meghan se tak musela vzdát sbírky svých překrásných sandálků na podpatku, které byla zvyklá nosit před zásnubami. Útěcha v podobě lodiček Manolo Blahnik nebo Jimmy Choo ovšem není zas tak špatná...

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Jdi na homepage Zpět na začátek