Donatella Versace dala novou podobu ikonickým šatům, které proslavila JLo!

6. prosince 2018 • 06:00
Původní šaty, které vznikly v roce 1999, a nový model pro podzim 2019
Původní šaty, které vznikly v roce 1999, a nový model pro podzim 2019 • Foto: profimedia.cz

Minulá neděle patřila v módním světě jednoznačně Donatelle Versace, která předvedla fascinující kolekci pro podzim příštího roku. Největší ohlas sklidily šaty inspirované ikonickým modelem, který oblékla v roce 2000 Jennifer Lopez na předávání hudebních cen Grammy.

Přední světová návrhářka Donatella Versace se při tvorbě kolekce pro podzim roku 2019 inspirovala především minulostí. Stěžejní pro ni byla její jarní kolekce z roku 1994 a také motiv srdcí od slavného amerického umělce Jima Dinea.

Vrcholným číslem celé velkolepé show byl model inspirovaný ikonickými šaty s tropickým potiskem, které proslavila Jennifer Lopez. Ta je oblékla v roce 2000 na předávání hudebních cen Grammy. Donatella jim téměř po dvaceti letech dala novou podobu a rozhodla se, že budou zlatým hřebem celé její přehlídky. Také proto je nepředvedl nikdo jiný než americká modelka Amber Valletta, která v roce 1999 oblékla na přehlídce jako vůbec první původně model s tropickým potiskem. 

Kromě Amber Valletty zazářily na přehlídkovém mole modelky jako Kaia Gerber v saténové sukni a kožené bundičce, Gigi Hadid v tričku s logem Versace a kovovými ozdobami (na e-shopu Moda Operandi bude k dispozici od 18. prosince) nebo Emily Ratajkowski v kožených mini šatech. 

Zleva: Kaia Gerber, Gigi Hadid a Emily Ratajkowski Zleva: Kaia Gerber, Gigi Hadid a Emily Ratajkowski Autor: profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy