Návrat do dětství: Gumové sandálky budou v létě velký hit!

Boty, ve kterých jste dost možná jako teenager pobíhala po pláži v Chorvatsku, budou letos v létě jedním z největších hitů. Ale nebojte! Gumové sandálky mají mnoho podob a určitě si mezi nimi najdete ty pravé!

Gumové sandálky se zrodily v devadesátkách a díky současné popularitě značek Crocs, Birkenstock nebo Melissa jsou stejně oblíbené jako tehdy. A to dokonce natolik, že je do svých kolekcí zařadily módní domy jako například Valentino, Gucci, Givenchy nebo Simone Rocha.

Gumové sandálky, kterým se říká jelly sandals, jsou hravé, pohodlné a dokonce i univerzální. Jasně, na svatbu nejlepší kamarádky nebo do opery si je neobujete, ale k běžným příležitostem jsou jako stvořené. Vypadají skvěle k džínám, krátké letní sukni i květovaným šatům. A pokud si troufnete, noste do nich klidně barevné ponožky. Vypadá to skvěle!

Loading

Současná podoba gumových sandálků je přizpůsobena všem. Můžete si tak pořídit ty, které evokují boty do vody, ale také elegantní boty s tenoučkými pásky, které skvěle padnou i k formálnějšímu outfitu. Stejně tak je to s barevným provedením, na své si přijdou milovnice zářivých barev, ale i vyznavačky minimalismu.

Černé sandály Melissa, eobuv.cz, 2369 Kč

Tak si to shrneme. V současných kolekcích najdete několik různých druhů, můžete je nosit prakticky ke všemu a rozhodně nejsou fádní! Ale jsou tu i další výhody. Přizpůsobí se vaší noze, a tak jsou maximálně pohodlné, navíc jsou hypoalergenní. Když se zašpiní, stačí je jen umýt vodou a jsou jako nové. A nesmíme zapomenout ani na to, že jsou extrémně lehké a také mají oproti sandálkům z jiných materiálů mnohem delší životnost. Tak hurá na ně!

Tipy na nákup najdete v galerii: