Našli jsme pro vás: 25 nejroztomilejších party kabelek z aktuálních kolekcí

Kabelka na party je vlastně jen detail. Detail, který ale může celý outfit poslat na novou úroveň.

Kabelky jsou v posledních letech jednou z nejkreativnějších módních disciplín. Tvůrci už zbořili veškeré normy, když kabelku zbavili její praktické funkce a učinili z ní objekt touhy s vysloveně uměleckými atributy. Kdepak prostor na mobil a peněženku, to se dnes již nemusí. Kabelky jsou malinké, průhledné a geometricky komplikované, což znesnadňuje umístit do nich v podstatě cokoliv. Jsou zkrátka na ozdobu.

Samozřejmě to neplatí o všech kabelkách a nejde o trend, který bude trvat věčně. Už nyní se tendence obracejí a aktuálně jsou velkým hitem jednoduché a objemné kabely přes rameno, do kterých zkrátka naházíte vše, co vám během dne přijde do cesty: notebook, vypůjčené knihy, tři eko kelímky i nákup pro celou rodinu.

Večer ale stále platí jiná pravidla. Večer máte zapomenout na starosti a na pravidla a zkrátka se jen bavit. Party kabelky a psaníčka oscilující mezi šperkem a hračkou jsou tou pravou tečkou za jednoduchými černými šaty. Čím jednoduššími, tím může být tato stylová tečka výstřednější. Aktuálně letí zdobení kamínky ve stylu vintage, samet, kovové řetízky, perly, „disco koule“ i hranaté tvary. Kabelka tak v krajním případě ani nemusí být kabelkou, spíše ozdobou na ruku.

Kde právě teď seženete stylovou kabelku nebo psaníčko na party? Podívejte se do fotogalerie.