..

.. Zdroj: profimedia.cz

Na skok do léta: Jaké plavky ovládnou letošní sezónu?

Zimní kousky už jsou ve výprodeji, což znamená jediné – jarní kolekce jsou tu a letní už skoro za dveřmi. Ano, víme, je to dost optimistické, ale pokud vás prohlížení plavek přenese alespoň na pár minut do letních dnů, rozhodně to stojí za to!

Malé černé bikiny

Malé černé šaty má v šatníku snad každá z nás, protože patří mezi módní stálice. Z jejich popularity vychází letní trendy v podobě malých černých bikin, které by stejně jako šaty měly být univerzální, sexy a nadčasové. Žádné přehnané zdobení! Důraz je kladen především na to, aby nositelce perfektně padly. A pokud přeci jen vypíchnout nějaký konkrétní střih, nejoblíbenější budou zřejmě kalhotky s vysokým pasem lichotící každému typu postavy.

Další trendy najdete na další stránce >>

Pokračování 2 / 5

Volánky

Na své si samozřejmě přijdou i ženy, které mají raději zdobnější plavky, které snadno odlákají pozornost od nějakých těch nedostatků. Letos se vrací na scénu romantické volánky, které mohou zdobit výstřihy, ramínka, ale i lemovat spodní díly plavek. Vypadají skvěle jak na jednobarevných plavkách, tak i na těch s výrazným potiskem. A nezapomeňte, že volánky opravdu umí opticky pomoci, ale bohužel i potrápit! Partie, které chcete skrýt, rozhodně nezdobte nápadnými a objemnými volánky, které je ještě zvětší.

Pokračování 3 / 5

Řasení

Pro koho jsou volánky příliš nápadné, mohl by si oblíbit decentnější zdobení v podobě jemného, ale efektního řasení. Lehce nabírané košíčky nebo řasení uprostřed jednodílných plavek má v sobě určité retro kouzlo.

Pokračování 4 / 5

Zvířecí vzory

Zvířecí vzory se mezi módními trendy drží mnohem déle, než všichni čekali. Před dvěma lety ovládl naše šatníky leopardí motiv, ke kterému se brzy přidal i tygří, zebří nebo třeba hadí. A právě všechny tyhle potisky výrazně ovlivní i letošní plavkovou sezónu. Nebojte se takové plavky kombinovat třeba s kaftanem s potiskem tropickým listů, aby byl váš plážový model co největší divočina!

Pokračování 5 / 5

Sportovní prvky

Designéři se také pro letošek inspirovali sportem, konkrétně závodním plaváním. V nových kolekcích tak velmi často narazíte na jednodílné plavky bez výstřihu, výrazného vykrojení a se širokými ramínky, ve kterých můžete pohodlně provozovat jakýkoliv letní sport od plážového volejbalu až po surfování.