JLo a Halle Berry ukázaly těla v plavkách! A co další padesátnice?

Věk je jen číslo! Pro mnohé to může být jen otřepaná fráze, ale máme důkaz, že je pravdivá – novoroční fotky v plavkách, které na svých sociálních sítích sdílely Jennifer Lopez (51) a Salma Hayek (54). A nejsou zdaleka jediné, které mají i po padesátce perfektní postavu, kterou by jim mohla závidět kdejaká dvacítka. Přesvědčte se sami!

Božská Jennifer Lopez odstartovala nový rok na pláži v bikinách (ano, tiše závidíme). Na svém Instagramu nejdříve sdílela video z pláže, kde má červené plavky a rozevláté kimono s vlastními iniciály, o dva dny později ještě přidala fotku v bikinách s velmi titěrným spodním dílem. Ten odhalil, že nejslavnější pozadí světa je stále v té nejlepší formě.

Loading
Loading

Stejný začátek roku má i herečka Salma Hayek, která ho také tráví na exotické dovolené u bazénu nebo na pláži. Také ona sdílela na svém Instagramu fotku v bikinách, u které získala přes dva miliony „lajků“.

Loading

A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na novoroční fotku Dary Rolins (48), která je aktuálně se svou dcerou na dovolené v Dubaji. Vypadá to, že Dara rozhodně trávila svátky aktivně a vánoční přejídání se zřejmě nekonalo.

Loading

Slavných žen, které se blíží k padesátce nebo už ji dokonce oslavily před několika lety a stále se mohou chlubit perfektními křivkami, je hned několik. Tak třeba jednapadesátiletá Jennifer Aniston, která si před pár lety střihla ve filmu striptýzovou scénku s tancem u tyče a o jejíchž perfektních křivkách se psalo po celém světě ještě dlouhé týdny. A nesmíme zapomenout ani na Halle Berry, která loni po osmnácti letech oblékla slavné bikiny z bondovky a vypadala v nich stále stejně perfektně, nebo třeba Elizabeth Hurley či Naomi Watts. Všechny tyto ženy nám neustále připomínají, že do krásy nestárnou jen muži, ale i my!

Na slavné padesátnice v plavkách se podívejte do galerie: