Padesátnice Halle Berry se po 18 letech ukázala v bikinách jako z bondovky! | Ženy.cz
 


Padesátnice Halle Berry se po 18 letech ukázala v bikinách jako z bondovky!

14. srpna 2020 • 06:00
Halle Berry v bondovce Dnes neumírej (2002) • Foto: profimedia.cz

Každý fanoušek bondovek si pamatuje plážovou scénu, kde tehdejší Bond girl v podání dnešní oslavenkyně Halle Berry předvede dokonalé křivky v oranžových bikinách. Osmnáct let od premiéry oblékla podobné plavky a fotku sdílela na sociálních sítích. 

Agentka CIA Jinx je bezesporu jednou z nejvýraznějších ženských postav všech bondovek. Ve spojení s ní si většina z nás okamžitě vybaví ikonické oranžové bikiny s bílým opaskem na nůž a stejně tak i celou scénu, kdy Jinx vyleze z moře a James Bond ji fascinovaně pozoruje dalekohledem. Když se charismatický agent osmělí, začne první společnou konverzaci větou: „To je krásný výhled."

A rozhodně by to zopakoval i dnes po osmnácti letech, protože Halle Berry vypadá stále božsky! Před pár dny ukázala své perfektní křivky v téměř totožných plavkách, v jakých oslnila v bondovce. Všem tak předvedla, že na roli Bond girl by se skvěle hodila i dnes v den svých 54. narozenin. 

Halle Berry v bondovce Dnes neumírej (2002) Halle Berry v bondovce Dnes neumírej (2002) Autor: profimedia.cz

O tom, že je americká herečka ve skvělé kondici, samozřejmě víme dlouho. Na svém Instagramu pravidelně postuje fotky v plavkách, ale zároveň i z náročných sportovních tréninků. Takže všem ukazuje, že dokonalou postavu rozhodně nemá zdarma. 

Podívejte se do galerií, jak jí to sluší (nejen v plavkách):

Fotogalerie

16 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy