Ideální plavky (nejen) na vodní sporty. Vyberte si!

Surfování, wakeboarding, paddleboarding... vodní sporty jsou čím dál populárnější. A ruku na srdce, v bikinách se dost špatně sportuje! Pořiďte si plavky, ve kterých se sice neopálíte, ale zase v nich můžete aktivně a pohodlně sportovat. 

Bikinové plavky jsou sice super hot, ale neskočíte si v nich ani šipku. Respektive skočíte, ale dost pravděpodobně se vynoříte bez nich. Proto je lepší mít alespoň jedny plavky, na které se můžete spolehnout. A jelikož letní dovolené už tolik nebývají o povalování se na pláži a většina z nás je chce trávit aktivně, popularita sportovních plavek roste.

Rozhodně nemusí být za každou cenu jednodílné, i když u těch máte největší jistotu, že budou opravdu při každém sportu držet přesně tam, kde mají. Můžete vsadit i na bikiny, které budou mít vršek střižený jako sportovní podprsenky a kalhotky na pevnou gumu. V takových plavkách se nemusíte bát vrhnout po míči při plážovém volejbalu, projet se na vodních lyžích ani sjet strmý tobogán.

Pamatujte jen, že i sportovní plavky vám musí dokonale sedět. Nesmí se nikde zařezávat ani odstávat. Jen tak si budete moct užít všechny sportovní aktivity naplno!

Sportovní plavky si vyberte v naší galerii: