Nejkrásnější plavky s vysokým pasem. Kde je seženete?

Brigitte Bardot možná způsobila sexuální revoluci, když v bikinách na pláži naplno odhalila boky a pupík, my je ale teď zase chceme trochu schovávat. Bikiny s kalhotkami s vysokým pasem jsou totiž opět žhavým hitem léta!

Plavky s vysokým pasem jsou v podstatě obdobou midi šatů. Ve chvíli, kdy už nelze ubrat látky, se přirozeně vracíme k tomu, v čem se cítíme svobodně a pohodlně. A stejně jako u midi šatů i pro plavky s vysokým pasem platí, že jsou sexy, ačkoli svým „cudným“ způsobem.

Často se pojí s retro vzory, jako jsou drobné kytičky nebo kostičky, ale mohou mít také různé rafinované průstřihy nebo šněrování. Nemluvě o tom, že každé plavky s vysokým pasem mají jinak řešený top – některé mají vyztuženou podprsenku, jiné bandážovanou, další se žabičkováním a samozřejmě nechybí ani klasický bikinový trojúhelník. Nemluvě o různých volánech či krajkách.

Je pravda, že na plavky s vysokým pasem si musí člověk trochu zvykat. Ačkoli ledasco schovají pod látkou, současně k partiím břicha a boků přitáhnou pozornost, takže můžete mít pocit, že jste křivky spíše získala, než abyste je opticky zmenšila. Každopádně dbejte na správnou velikost kalhotek – neměly by se vám zařezávat do boků, jejich lem by měl lichotivě končit až v linii pasu. Současně si můžete vybrat tvarující kalhotky, které má v nabídce třeba Marks and Spencer nebo Calzedonia.

Kde právě teď seženete stylové plavky s vysokým pasem?