Na rande do města: Nejkrásnější romantické halenky a košile k džínám

Brzy už to musí přijít – prosluněné dny, které nám umožní odložit bundy a saka a procházet se jen tak v košili nebo blůze a džínách. K tomu (snad) otevřené zahrádky a odpolední drink. Také to cítíte? Pojďte se navnadit i dnešní romanticky laděnou módou.

Také už se nemůžete dočkat, až budete mít zase motivaci se obléknout hezky? Vyrazit s kamarádkou na skleničku prosecca nebo vysloveně na rande? Přesně pro takové příležitosti se perfektně hodí osvědčená kombinace klasických džín a něčeho frivolnějšího navrch.

Tip na video: Džíny jsou věčné, připomeňte si jejich historii.

Letošní topy jsou hodně rozmanité. Vysloveně aktuálním hitem jsou zkrácené košile se zavazováním (nebo doslova omotáváním) kolem pasu. Jestli si ale potrpíte na starou dobrou romantiku s krajkou, volány, výšivkami nebo vzory, které dávno prověřil čas, pak si také přijdete na své. V rámci stále trvající společenské nostalgie, která se v módě projevuje láskou k vintage kouskům, respektem k přírodě a obdivem k folklorním prvkům, jsou i letošní kolekce plné opravdu krásných kousků. K takovým už vám opravdu stačí jen ty džíny, pantofle, kabelka přes rameno a můžete vyrazit.

Loading

Fotogalerie: Prohlédněte si 50 romantických košil a halenek z aktuálních kolekcí