Jste připravené? Chanel vrací do hry řetízky kolem pasu! | Ženy.cz
 


Jste připravené? Chanel vrací do hry řetízky kolem pasu!

11. prosince 2019 • 06:00
Chanel
Chanel • Foto: profimedia.cz

Kdo kolem roku 2000 nenosil řetízek kolem pasu, jako by snad ani neexistoval. A teď jsou zpět!

Tipovali byste, že nejžhavějším módním doplňkem poslední přehlídky Chanel bude právě řetízek kolem pasu? My rozhodně ne!

Zkraje prosince představil tento módní dům v Paříži již třetí kolekci pod taktovkou Virginie Viard, nástupkyně Karla Lagerfelda. Elegantní, ale zároveň hravá a odvážná kolekce pro příští roku byla plná sukní, tvídových kostýmků a elegantních halenek. A většina modelů byla ozdobena právě řetízkem kolem pasu. 

Modelky ovšem nepředváděly jen tak nějaké řetízkové pásky. Například hvězdná Gigi Hadid v tvídové sukni a zkráceném saku měla kolem pasu několikařadový perlový pásek s ozdobnou sponou nesoucí logo Chanel. Jiný pásek byl zase vyroben z popruhů kultovní Chanel kabelky. 

Gigi Hadid Gigi Hadid Autor: profimedia.cz

Chanel Chanel Autor: profimedia.cz

Chanel Chanel Autor: profimedia.cz

Je otázkou, jestli se řetízkové pásky opravdu vrátí v takové míře, v jaké se nosily před dvaceti lety. A jakou budou mít vlastně podobu. Budou zdobné jako na přehlídce Chanel, nebo budou vypadat stejně jako ty, které před lety nosila Christina Aguilera? Necháme se překvapit!

Christina Aguilera na udílení cen Video Music Awards v roce 2001 Christina Aguilera na udílení cen Video Music Awards v roce 2001 Autor: profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy