Karl Lagerfeld naposledy pro Chanel: Modelky se neubránily slzám! | Ženy.cz
 


Karl Lagerfeld naposledy pro Chanel: Modelky se neubránily slzám!

6. března 2019 • 06:00
Defilé přehlídky Chanel pro podzim a zimu 2019-2020 • Foto: Profimedia.cz

Karl Lagerfeld sice zemřel už před dvěma týdny, teprve včera ale proběhlo v Paříži symbolické rozloučení  byla zde představena jeho poslední kolekce pro módní dům Chanel. 

-->

Poslední přehlídka Karla Lagerfelda pro Chanel byla podle očekávání hodně emotivní. Na začátku minuta ticha, při závěrečném defilé Heroes od Davida Bowieho – není divu, že některé modelky se neubránily slzám. S Karlem se přišly rozloučit jeho oblíbené múzy v čele s modelkami Claudií Schiffer, Carou Delevingne, Larou Stone a Kaiou Gerber nebo herečkami Kristen Stewart, Marion Cotillard či Monicou Bellucci. Penélope Cruz jakožto aktuální ambasadorka Chanel vzdala Karlovi hold přímo na přehlídkovém mole, když předvedla jeden z jeho modelů a v ruce přitom nesla bílou růži.

Penélope CruzPenélope CruzAutor: Profimedia.cz

Přehlídka se tradičně odehrávala v pařížském Grand Palais a koncepčně navazovala na předchozí prêt-à-porter show pro jaro a léto 2019, která se odehrávala v kulisách pláže. Pro podzimní a zimní kolekci nechala designérka Virginie Viard, která je Lagerfeldovou následovnicí, vystavět kulisy horské vesničky s typickou architekturou německých chaletů jakožto odkaz na zemi, kde se legendární návrhář narodil. Zasněžené střechy, větve stromů i molo dokonale a přímočaře navozovaly atmosféru zimy přesně tak, jak by to Karl sám chtěl.

Podívejte se do fotogalerie na momentky z této emotivní přehlídky.

Fotogalerie

13 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy