Měsíc módy

Rozruch na přehlídce Chanel: Mezi modelky vtrhla jedna z návštěvnic!

1. října 2019 • 13:00
Žena stihla ještě zapózovat fotografům • Foto: Profimedia.cz

Mělo to být velkolepé finále pařížského fashion weeku a také bylo. Jen trochu v jiném smyslu, než by si Virginie Viard, designérka módního domu Chanel, představovala. Její první ready-to-wear přehlídku pro tento dům totiž pokazila narušitelka. 

Přehlídky Chanel patří v rámci pařížského fashion weeku k nejsledovanějším. A finální defilé kolekce pro jaro a léto 2020 teď nejspíš zhlédnou i tisíce lidí, kteří se o módu jinak nezajímají. Co se přesně stalo? 

Jak už bylo naznačeno, při závěrečném defilé zničeho nic vylezla mezi modelky na molo jedna z návštěvnic. Drze si mezi nimi vykračovala několik dlouhých okamžiků, zatímco bodyguardi přemýšleli, jak zasáhnout, aby to co nejméně narušilo chod přehlídky. Nakonec to vyřešila supermodelka Gigi Hadid, která ženě zastoupila cestu a poté ji rázně vzala za ramena a odvedla pryč. Pozoruhodné je, že žena ještě využila posledních chvil, aby zapózovala fotografům. 

O koho jde? Narušitelka byla identifikována jako Marie Benoliel, francouzská stand-up komička a Youtube hvězda známá jako Marie S’Infiltre, kterou na Instagramu sleduje skoro dvě stě tisíc lidí. Tak alespoň měla na sobě buklé kostýmek s trendy kohoutí stopou (možná skutečný Chanel)...

Modelka Gigi Hadid odvádí narušitelku přehlídky Modelka Gigi Hadid odvádí narušitelku přehlídky Autor: Profimedia.cz

Mimochodem, přehlídka Chanel se jako tradičně konala v pařížském Grand Palais a opět si pro své hosty připravila nádhernou scénografii  modelky tentokrát chodily mezi pařížskými střechami

Přehlídka se konala v kulisách pařížských střech Přehlídka se konala v kulisách pařížských střech Autor: Profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek