Divný odstín modré, po kterém budeme letos na podzim toužit

Nápadná barva, která rozbije černo-bílý nebo béžový minimalismus, to už tu bylo mnohokrát. Pro letošní podzim se ale této funkce ujímá hodně zvláštní odstín modré, který donedávna patřil mezi ty divné. To se teď rozhodně mění! A ty odvážnější ho nosí i od hlavy až k patě!

Víte, jaký je nejfotografovanější módní doplněk na Instagramu v těchto týdnech? Jsou to kabelky nebo pantoflíčky na vysokém podpatku italské značky Bottega Veneta (která pod vedením nového designéra Daniela Leeho nabrala nový dech). Kromě obligátních barev jako bílá, černá, béžová se však překvapivě často objevuje i výrazný, blankytný odstín modré. Žádná nadčasová námořnická modrá, žádná cool petrolejová nebo elegantní královská modř (ačkoli ani ty samozřejmě nebudou chybět), ale dětsky přímočarý odstín, který okamžitě vzbudí pozornost.

HTML box 53988

A vy nevíte. Líbí se vám to, nebo ne? Sotva jste si zvykla na to, že ekologické kelímky na kávu mají podobně divnou barvu, je najednou blankytná součástí těch nejstylovějších outfitů, které vás na Instagramu vždycky přimějí zpozornět. A nepronikly jen do módy. Jestlipak víte, jaký odstín laku na nehty u influencerek vystřídal předchozí trendy šalvějově zelenou?

HTML box 53989

Kde právě teď koupíte trendy blankytné kousky? Podívejte se do fotogalerie.