5 svetrů, které budeme vídat celou zimu. Co na ně říkáte?

Dostáváme se do druhé poloviny zimního období. To ale rozhodně neznamená, že nám móda už nemá po zbytek sezóny co nabídnout. Naopak! Které trendy ovládnou sekci svetrů? Zvítězí neutrální minimalismus, nebo se i zde začnou naplno hlásit o slovo barvy? Pojďme si představit pětici kousků, které by právě teď neměly uniknout vaší pozornosti.

Romantika po pařížsku

Miluje je Jeanne Damas, francouzská módní ikona a zakladatelka obchodu Rouje, ale třeba i influencerky Inês Isaías či Mara Lafontan. A v posledních týdnech stejně tak plní nabídku téměř všech módních e-shopů. Řeč je samozřejmě o úpletových svetřících a kardiganech, kterým na kráse přidávají límečky všeho druhu; zatímco jedny (spíše tenčí kousky) zdobí klasické bílé krajkové, jiné (většinou huňatější) mají praktické oversize límce se zipem, které se jedním tahem promění v rolák.

TIP NA VIDEO: Víte, jak správně pečovat o vlněný svetr?

Svetry tohoto typu jsou pomocníkem, který okamžitě dokáže povznést na romantickou úroveň i ten nejvíc basic outfit. A jejich výhoda je, že si už díky nim nemusíte více lámat hlavu se stylingem. Budou totiž krásné samy o sobě.

Loading
Loading

Článek pokračuje na další straně. >>>