4 trendy pro rok 2020, které nosí i vévodkyně Kate

5. února 2020 • 06:00
 • Šatník vévodkyně Kate se může jevit navenek nadčasový, ale při bližším pohledu i on splňuje nároky na módní aktuálnost. Podívejte se, které čtyři trendy letošního jara a léta nosí už nyní.

  Krajkový límeček

  Krajkové límce a límečky jsou malým velkým trendem roku 2020. Zdobí nejen košile a halenky, ale méně tradičně i šaty nebo svetry. Vévodkyně Kate nedávno vsadila na svetr s krajkovým stojáčkem oblíbené francouzské značky Sézane, podobné kousky jsou na jejím webu ještě k mání. 

  Vévodkyně Kate Vévodkyně Kate Autor: Profimedia.cz
  Celine jaro/léto 2020 Celine jaro/léto 2020 Autor: Profimedia.cz

 • Puntíky

  Kdo by nemiloval puntíky? A vévodkyně Kate samozřejmě není výjimkou, i když v jejím šatníku reprezentují spíš trendy osvěžení než tradici. A i když nejde o nic nového, zásadním trendem budou i pro rok 2020. Vévodkyně Kate už má v šatníku tyhle úžasné šaty návrhářky Alessandry Rich, které poznáte podle výrazného bílého límce ve stylu 70. let – který mimochodem rovněž slaví comeback. 

  Vévodkyně Kate Vévodkyně Kate Autor: Profimedia.cz
  Tory Burch jaro/léto 2020 Tory Burch jaro/léto 2020 Autor: Profimedia.cz

 • Retro pruhy

  Sedmdesátky si letošní rok doslova podmaní. Hitem proto budou i pruhované úpletové topy nebo šaty v klasické retro paletě. Ani toho se vévodkyně Kate nebojí, jak předvedla už v srpnu loňského roku. Její bavlněný top pochází z kolekce francouzské značky Sandro. 

  Vévodkyně Kate Vévodkyně Kate Autor: Profimedia.cz
  Self-Portrait jaro/léto 2020 Self-Portrait jaro/léto 2020 Autor: Profimedia.cz

 • Hranatý výstřih

  Vévodkyně Kate si oblíbila i extrémně slušivý hranatý, respektive srdcový výstřih, který trenduje od loňského podzimu. Jen v poslední době ho předvedla na cenách BAFTA a také na charitativní akci Roayl Variety Performance – v obou případech šlo o šaty Alexander McQueen. Slavnostní efekt a ženský šmrnc dodávají také decentní balonové rukávy. 

  Vévodkyně Kate Vévodkyně Kate Autor: Profimedia.cz
  Moschino jaro/léto 2020 Moschino jaro/léto 2020 Autor: Profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy