Rok 2020 ovládne horečka sobotní noci. Neuvěříte, co budeme nosit!

31. prosince 2019 • 06:00
John Travolta ve filmu Horečka sobotní noci (1977) • Foto: Profimedia.cz

Ať se nám to líbí, nebo ne, s končící dekádou se nebudeme loučit tím, že se ještě více ponoříme do nostalgie. Rok 2020 totiž vrátí do hry celou řadu trendů ze sedmdesátých let, z nichž jeden je opravdu hodně retro! 

Film Horečka sobotní noci z roku 1977 známe všichni. I ti z nás, co ho vlastně nikdy pořádně  neviděli, ale přesto vědí, že v něm hraje John Travolta, zazní v něm legendární song od Bee Gees, odehrává se hodně v noci (o sobotní noci, jak jinak) a velkou roli v něm hraje i barevně svítící taneční parket. A John Travolta v něm nosí divné outfity s rozhalenkou.

John Travolta ve filmu Horečka sobotní noci John Travolta ve filmu Horečka sobotní noci Autor: Profimedia.cz
John Travolta ve filmu Horečka sobotní noci John Travolta ve filmu Horečka sobotní noci Autor: Profimedia.cz

Právě tento styl by se měl letos na jaře vrátit, alespoň podle módních domů jako Louis Vuitton, Lanvin, Saint Laurent nebo podle Victorie Beckham. Výrazný límec se vrací nejen na košilích v podobě klasické rozhalenky, ale i jako prvek na kabátech či trenčkotech.

Victoria Beckham Victoria Beckham Autor: Profimedia.cz
Saint Laurent Saint Laurent Autor: Profimedia.cz
Louis Vuitton Louis Vuitton Autor: Profimedia.cz

Je na vás, jak k tomuto trendu přistoupíte. Jednou z možností je vsadit na kontrastní barvy, jako je červená s nějakým tmavým odstínem. Elegantně působí bílý límec třeba s černým blejzrem. A vysloveně minimalisticky bude působit třeba kombinace bílé a béžové – to už si na Travoltu třeba ani nikdo nevzpomene. 

Louis Vuitton Louis Vuitton Autor: Profimedia.cz
Paco Rabanne Paco Rabanne Autor: Profimedia.cz
Lanvin Lanvin Autor: Profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy