10 nejlepších outfitů z Varů: Která z českých hereček konkurovala Julianne Moore?

2. července 2019 • 06:00
 • Máme za sebou první víkend karlovarského festivalu, který zpravidla přiláká nejvíce celebrit. Které dámy zabodovaly svými outfity na červeném koberci i mimo něj? Podívejte se na náš žebříček TOP TEN.

  10. Jana Švandová

  UniCredit party, která patří k tradičním společenským eventům karlovarského festivalu, nebyla, co se týče vydařených outfitů, příliš plodná. Příjemně však překvapila herečka Jana Švandová v sytě fialových šatech, které střihem evokují oblíbenou značku COS. Perfektní je i výrazný, avšak stylově čistý náhrdelník. Jediné, co by si paní Jana měla lépe rozmyslet, jsou boty. Nehodily se stylem ani barvou. 

  Jana Švandová Jana Švandová Autor: Profimedia.cz

  Článek pokračuje na následujících kapitolách. >>>

 • 9. Iva Pazderková

  Ohnivě rudá barva vlasů a červené šaty k tomu? Ano! Že to může vypadat skvěle, nás v sobotu přesvědčila Iva Pazderková (a ostatně i Lenka Krobotová na zahájení). Ovšem je tu jedna podmínka, kterou je třeba dodržet: střihový a stylový minimalismus. 

  Iva Pazderková Iva Pazderková Autor: Profimedia.cz
 • 8. Hana Vagnerová

  Hana Vagnerová vnesla na červený koberec ve Varech hollywoodský glamour, a to díky černé róbě návrhářek Jaroslavy a Dominiky Sedláčkoých (způsob, jakým Hana odhalovala nožku asi mnohým připomněl památnou oscarovou róbu Angeliny Jolie). Glamour to ovšem byl také poněkud riskantní, jelikož šaty zdobené peřím balancovaly na hranici opulence a kýče. Pro nás ale zůstaly na té správné straně, a to i díky tomu, že Hana jim svým přirozeným půvabem vdechla úžasnou energii a nenucenou noblesu.

  Hana Vagnerová Hana Vagnerová Autor: Profimedia.cz
 • 7. Hana Soukupová

  Topmodelka a rodačka z Karlových Varů Hana Soukupová nemohla na festivalu chybět. Zatímco na zahájení oblékla delikátní krajkové koktejlky RED Valentino, nám se ještě víc líbila v těchto zajímavých krémových šatech se stojáčkem u krku a výstřihem na zádech, ve kterých přišla podpořit charitativní akci Jitky Schneiderové. 

  Hana Soukupová Hana Soukupová Autor: Profimedia.cz
 • 6. Antonie Formanová

  Mladá naděje českého filmu Antonie Fromanová oplývá nezvyklou krásou, díky které si může dovolit v módě experimentovat. Růžové tylové šaty značky Vanda Janda, které zvažovala na zahajovací červený koberec, byly ale trochu úlet i na ni. Mnohem něžněji působila v zelených koktejlkách s abstraktními růžovými květy, které nakonec vyhrály. Skvělá volba!

  Antonie Formanová Antonie Formanová Autor: Profimedia.cz
 • 5. Jitka Schneiderová

  Jitka Schneiderová patří mezi karlovarské módní stálice, které téměř nikdy nešlápnou  vedle. Na červený koberec oblékla bronzově třpytivé šaty italské značky Elisabetta Franchi, které i přes svůj třpyt, hluboký výstřih a vysoký rozparek nepůsobily lacině. Jediné, co utlumilo jejich "wow efekt", je pocit, že něco takového už jsme někde viděli. Ano, loni na festivalu na Janě Plodkové. 

  Jitka Schneiderová Jitka Schneiderová Autor: Profimedia.cz
 • 4. Julianne Moore

  Jestli v Hollywoodu někdo oklamal čas, pak je to hlavní hvězda letošních Varů Julianne Moore. Zkombinovat krajkové mini šaty, kotníkové šněrovací boty a přitom skutečně vypadat jako holčička a ne diblík, to je v případě této herečky umění až nadpozemské. A právě díky němu nelze tento outfit vynechat. 

  Julianne Moore Julianne Moore Autor: Profimedia.cz
 • 3. Aňa Geislerová

  Femme fatale české módy a jistota, která na červeném koberci nikdy nezklame. Aňa je zkrátka unikát, svůj styl má v malíku a hlavně má onu pověstnou francouzskou schopnost kombinovat jednoduché s rafinovaným. Povedlo se jí to i letos na zahájení, pro které zvolila lehce dekadentní, ale velmi elegantně střižené zavinovací šaty z kolekce Monika Drápalová x Pietro Filipi. 

  Aňa Geislerová Aňa Geislerová Autor: Profimedia.cz
 • 2. Floriana Lima

  Americká herečka doprovázela na festivalu svého partnera, herce a režiséra Caseyho Afflecka. Na odpolední červený koberec zvolila krásné koktejlky ve stylu sicilské femme fatale a se vzorem velkých květů (připomínají aktuální kolekce Dolce & Gabbana). Minimalistické sandálky, přirozený make-up a účes byly jednoznačnou volbou, díky které celek působil vyváženě. 

  Floriana Lima a Casey Affleck Floriana Lima a Casey Affleck Autor: Profimedia.cz
 • 1. Julianne Moore

  Že bude červený koberec letos hodně zajímavý, bylo jasné od chvíle, co byla zveřejněna účast herečky Julianne Moore, hvězdy mnoha red carpetů. Na tom karlovarském nakonec zazářila v kanárkově žluté róbě značky Valentino, ke které zvolila i uvolněný look (rozpuštěné vlasy, kruhové náušnice), což perfektně korespondovalo s faktem, že ve Varech vládne až rodinná atmosféra. I tak to byl risk, v takových šatech by kdokoli jiný mohl působit jako urousaná víla. Julianne to však dala i díky svému nenapodobitelnému šarmu!

  Julianne Moore Julianne Moore Autor: Profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy