10 nejlepších outfitů z Varů: Která z českých hereček konkurovala Julianne Moore? | Ženy.cz
 


10 nejlepších outfitů z Varů: Která z českých hereček konkurovala Julianne Moore?

2. července 2019 • 06:00
 • Máme za sebou první víkend karlovarského festivalu, který zpravidla přiláká nejvíce celebrit. Které dámy zabodovaly svými outfity na červeném koberci i mimo něj? Podívejte se na náš žebříček TOP TEN.

  10. Jana Švandová

  UniCredit party, která patří k tradičním společenským eventům karlovarského festivalu, nebyla, co se týče vydařených outfitů, příliš plodná. Příjemně však překvapila herečka Jana Švandová v sytě fialových šatech, které střihem evokují oblíbenou značku COS. Perfektní je i výrazný, avšak stylově čistý náhrdelník. Jediné, co by si paní Jana měla lépe rozmyslet, jsou boty. Nehodily se stylem ani barvou. 

  Jana ŠvandováJana ŠvandováAutor: Profimedia.cz

  Článek pokračuje na následujících kapitolách. >>>

 • 9. Iva Pazderková

  Ohnivě rudá barva vlasů a červené šaty k tomu? Ano! Že to může vypadat skvěle, nás v sobotu přesvědčila Iva Pazderková (a ostatně i Lenka Krobotová na zahájení). Ovšem je tu jedna podmínka, kterou je třeba dodržet: střihový a stylový minimalismus. 

  Iva PazderkováIva PazderkováAutor: Profimedia.cz
 • 8. Hana Vagnerová

  Hana Vagnerová vnesla na červený koberec ve Varech hollywoodský glamour, a to díky černé róbě návrhářek Jaroslavy a Dominiky Sedláčkoých (způsob, jakým Hana odhalovala nožku asi mnohým připomněl památnou oscarovou róbu Angeliny Jolie). Glamour to ovšem byl také poněkud riskantní, jelikož šaty zdobené peřím balancovaly na hranici opulence a kýče. Pro nás ale zůstaly na té správné straně, a to i díky tomu, že Hana jim svým přirozeným půvabem vdechla úžasnou energii a nenucenou noblesu.

  Hana VagnerováHana VagnerováAutor: Profimedia.cz
 • 7. Hana Soukupová

  Topmodelka a rodačka z Karlových Varů Hana Soukupová nemohla na festivalu chybět. Zatímco na zahájení oblékla delikátní krajkové koktejlky RED Valentino, nám se ještě víc líbila v těchto zajímavých krémových šatech se stojáčkem u krku a výstřihem na zádech, ve kterých přišla podpořit charitativní akci Jitky Schneiderové. 

  Hana SoukupováHana SoukupováAutor: Profimedia.cz
 • 6. Antonie Formanová

  Mladá naděje českého filmu Antonie Fromanová oplývá nezvyklou krásou, díky které si může dovolit v módě experimentovat. Růžové tylové šaty značky Vanda Janda, které zvažovala na zahajovací červený koberec, byly ale trochu úlet i na ni. Mnohem něžněji působila v zelených koktejlkách s abstraktními růžovými květy, které nakonec vyhrály. Skvělá volba!

  Antonie FormanováAntonie FormanováAutor: Profimedia.cz
 • 5. Jitka Schneiderová

  Jitka Schneiderová patří mezi karlovarské módní stálice, které téměř nikdy nešlápnou  vedle. Na červený koberec oblékla bronzově třpytivé šaty italské značky Elisabetta Franchi, které i přes svůj třpyt, hluboký výstřih a vysoký rozparek nepůsobily lacině. Jediné, co utlumilo jejich "wow efekt", je pocit, že něco takového už jsme někde viděli. Ano, loni na festivalu na Janě Plodkové. 

  Jitka SchneiderováJitka SchneiderováAutor: Profimedia.cz
 • 4. Julianne Moore

  Jestli v Hollywoodu někdo oklamal čas, pak je to hlavní hvězda letošních Varů Julianne Moore. Zkombinovat krajkové mini šaty, kotníkové šněrovací boty a přitom skutečně vypadat jako holčička a ne diblík, to je v případě této herečky umění až nadpozemské. A právě díky němu nelze tento outfit vynechat. 

  Julianne MooreJulianne MooreAutor: Profimedia.cz
 • 3. Aňa Geislerová

  Femme fatale české módy a jistota, která na červeném koberci nikdy nezklame. Aňa je zkrátka unikát, svůj styl má v malíku a hlavně má onu pověstnou francouzskou schopnost kombinovat jednoduché s rafinovaným. Povedlo se jí to i letos na zahájení, pro které zvolila lehce dekadentní, ale velmi elegantně střižené zavinovací šaty z kolekce Monika Drápalová x Pietro Filipi. 

  Aňa GeislerováAňa GeislerováAutor: Profimedia.cz
 • 2. Floriana Lima

  Americká herečka doprovázela na festivalu svého partnera, herce a režiséra Caseyho Afflecka. Na odpolední červený koberec zvolila krásné koktejlky ve stylu sicilské femme fatale a se vzorem velkých květů (připomínají aktuální kolekce Dolce & Gabbana). Minimalistické sandálky, přirozený make-up a účes byly jednoznačnou volbou, díky které celek působil vyváženě. 

  Floriana Lima a Casey AffleckFloriana Lima a Casey AffleckAutor: Profimedia.cz
 • 1. Julianne Moore

  Že bude červený koberec letos hodně zajímavý, bylo jasné od chvíle, co byla zveřejněna účast herečky Julianne Moore, hvězdy mnoha red carpetů. Na tom karlovarském nakonec zazářila v kanárkově žluté róbě značky Valentino, ke které zvolila i uvolněný look (rozpuštěné vlasy, kruhové náušnice), což perfektně korespondovalo s faktem, že ve Varech vládne až rodinná atmosféra. I tak to byl risk, v takových šatech by kdokoli jiný mohl působit jako urousaná víla. Julianne to však dala i díky svému nenapodobitelnému šarmu!

  Julianne MooreJulianne MooreAutor: Profimedia.cz

-->
Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy