Vánoční manikúra: Zkuste třpytky nebo francouzskou klasiku!

Štědrovečerní outfit si žádá i řádnou úpravu nehtů. Přinášíme vám proto velkou vánoční inspiraci, ze které si vybere úplně každý. A co víc, rozhodně nebudete muset rychle běžet na manikúru do salonu – většinu těchto designů si totiž v klidu vytvoříte doma.

Rok 2021 se nesl především ve znamení velkého návratu francouzské manikúry. Ta během jara a léta získala na barevnosti a rozvernosti, která je patrná i z její vánoční varianty. Pokud tedy zvolíte tuto techniku úpravy, rozhodně neuděláte chybu, jen místo bílého laku na konce nehtů zvolte ten metalický, který bude korespondovat s tradičními vánočními barvami. Zároveň se nebojte popoustit uzdu fantazii, s nehty si vyhrajte a klidně přidejte víc než jednu třpytivou linku.

TIP NA VIDEO: Jak pečovat v zimě o nehty? Poradíme vám!

Vyznavačky minimalismu zase mohou sáhnout po jemném perleťovém laku. Tato zima přeje především stříbrné barvě, a tak klidně postačí, když nehty přelakujete právě tou. Pokud ovšem pochybujete o své manikúrové zručnosti i lakovacích dovednostech, zajděte si do drogerie pro nehtové kamínky, z nichž si můžete vytvořit typicky vánoční motivy, případně je můžete využít jako nezvyklou alternativu k již zmíněné francouzské manikúře.

Loading
Loading

V naší galerii najdete 35 nápadů na vánoční manikúru. Který design si vyberete?