Vyrobeno v Česku: 30 originálních a kvalitních dárků pro celou rodinu

24. listopadu 2020 • 06:00
• Foto: iStock.com

Máme pro vás další várku tipů na dárky pod stromeček, tentokrát se zaměřením na produkty vyrobené u nás. Výhodou je nejen jejich snadnější dostupnost (přes on-line prodej), ale i osobitost, šetrnost k životnímu prostředí a kvalitní zpracování. 

Tipů, co pod stromeček, není nikdy dost. Co tatínkovi, babičce, sestře... a dalším příbuzným? Budete se divit, ale zajímavé produkty máme mnohdy „na dosah ruky“, jen o nich vědět. Jasně, že dárky rychle vyřeší velké on-line e-shopy, na druhou stranu, pokud se pídíte po větší originalitě, šetrnosti, tradici, kvalitě a dalších ušlechtilých vlastnostech, najdete je spíše u některého z menších českých výrobců.

V následující galerii najdete pro každého něco. Třeba praktickou bezdrátovou a dřevěnou(!) nabíječku, která do interiéru zapadne i jako dekorativní prvek, kvalitní české vodítko, jež zvládne i toho nejsilnějšího psa, anebo u nás vyráběnou kosmetiku, která obstojí i v té nejlepší zahraniční konkurenci. Máte mezi blízkými uměleckou duši? Třeba by dotyčný či dotyčná ocenili krásnou fotografickou knihu, jež mapuje osudy osmi žen, které se narodily ještě za prezidenta T. G. Masaryka, anebo originální betonový obraz. Milovníci kvalitního oblečení, sportovci anebo požitkáři si také přijdou na své! 

30 českých dárků pro celou rodinu najdete ve fotogalerii. 

Fotogalerie

31 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy