Nevíte, čím obdarovat přítele, tatínka nebo kamaráda? Máme pro vás skvělé tipy na vánoční dárky pro muže!

Nevíte, čím obdarovat přítele, tatínka nebo kamaráda? Máme pro vás skvělé tipy na vánoční dárky pro muže! Zdroj: iStock.com / Grafika: Kateřina Špičáková

Unisexová kabelka JAN BAG, 11890 Kč, jansociete.com
Parfémová voda inspirovaná bylinnou a citrusovou vůní destilace ginu, 1290 Kč, shop.littleurban.cz
Dárkové balení ponožek Mens Avarack, 1290 Kč, greenbutik.cz
Dárková sada na holení Taylor of Old Bond, 3490 Kč, gentlemanstore.cz
Dárková sada vzorované čepice a šály Barbour, 2090 Kč, gentlemanstore.cz
35
Fotogalerie

Pro vousáče, hráče i nadšené kuchaře: 35 tipů na vánoční dárky pro muže

Vybíráte něco pod stromeček pro tatínka, dědečka, partnera nebo dospělého syna, ale nějak vám letos chybí inspirace? Nezoufejte! Přinášíme 35 tipů na skvělé dárky pro muže. Ve výběru nechybí kvalitní svetry, šály nebo rukavice, luxusní kosmetika, sportovní vybavení ani zajímavé knihy.

Nadělit milovanému muži pod stromeček krásný dárek může být oříšek. Buď přesně víte, jakou konkrétní věc by si přál, anebo tápete – málokterý muž totiž umí dostatečně jasně naznačit, co chce k Vánocům. Nechte se inspirovat našimi tipy na dárky, které potěší milovníky kvalitní nadčasové módy i stylových doplňků, fanoušky jídla a dobrého piva i nadšené kuchaře, sportovce a zapálené hráče.

TIP NA VIDEO: Vybrali jste měkký dárek? Tady je návod, jak ho krásně zabalit

Video placeholde

V našem výčtu najdete například kvalitní vlněné svetry Peregrine, měkoučké rukavice z kůzlečí kůže nebo teplé a pohodlné pletené ponožky, jejichž koupí navíc podpoříte dobrou věc. Pokud má obdarovaný zálibu v parfémech, doporučujeme exkluzivní a jedinečnou parfémovou vodu inspirovanou bylinnou a citrusovou vůní destilace ginu. Sázkou na jistotu je pak naše redakční srdcovka: parfémová voda Kilian Vodka on the Rocks.

Zapálení hráči jistě využijí bezdrátová sluchátka s funkcí aktivního potlačení hluku, sportovce zase teď v zimě potěší kvalitní, dobře sedící a zároveň pohodlná čelovka. Pokud máte doma nadšeného kuchaře, pořiďte mu kuchařskou knihu loňského vítěze soutěže MasterChef Martina Peciny, která se zaměřuje na poctivou moravskou kuchyni. Muže ale osloví i kuchařka Těhotnýho kuchaře, který se stal tiktokovou senzací.

Další inspiraci na krásné vánoční dárky pro muže najdete v galerii v úvodu článku.