Už se těšíte? Tohle je 10 trendů, které ovládnou podzimní manikúru

Léto bylo, co se laků a úpravy nehtů týká, pěkně divoké a pestrobarevné. S příchodem podzimu ale většinou začínají dominovat tlumenější odstíny a méně výstřední kreace. Bude tomu tak i letos? Podle prvních předpovědí to vypadá, že nadšené budou i nadále vyznavačky extravagantních stylů. Na své si ale přijdou také milovnice minimalismu a sofistikovaného designu.

Podzimní sezóna je vzrušující nejen kvůli módním kolekcím, které jsou plné sak, tlumených vzorů i odstínů. Teplé tóny a jistý pocit útulnosti a hřejivostipravidelně prostupuje také oblastí krásy a kosmetiky. A není téměř nic lepšího, než si k pletenému svetru zvolit i odpovídající odstín nehtů. Teploty sice ještě nějakou chvíli budou víc připomínat léto, ale není na škodu být připravená a pomalu si začít kompletovat svou podzimní sbírku laků. Jako inspirace vám může posloužit výběr deseti trendů, které – jak napovídají profily návrhářů i influencerů na sociálních sítích – svět manikúry ve druhé polovině roku nejspíš výrazně ovlivní.

TIP NA VIDEO: Zaměřeno na manikúru a pedikúru! Co je v kurzu?

Kombinace lesku a matu

Francouzská manikúra není nic nového. Barevné designy i její aplikace „naruby“ provázely celý letošní rok a zdá se, že ani na podzim se toho zase tolik nezmění. Zajímavým, byť stále velmi decentním oživením by se ale mělo stát kombinování lesklého laku s matným, což bude skvěle vypadat jak v neutrálních tělových barvách, tak třeba ve vínové či smaragdově zelené.

Loading

Článek pokračuje na další straně >>>