Jednoduché, třpytivé a cool: 5 tipů na rychlé zimní líčení

2 min čtení

2 min čtení

Většinu zimy sice toužíme prožít doma zabalení v dece, občas se ale rozhodneme zahalit od hlavy až k patě do třpytek a být za hvězdu večera. Proč tedy neskloubit rychlost se 100% efektem a nevytvořit líčení, které se bude hodit jak na denní, tak večerní nošení? Tady je pětice nápadů, s nimiž obstojíte u vánočního stromku, na party i na klidném rodinném posezení.

Hřejivé svátky

Zimní líčení máme většinou spojené s chladnými tóny připomínajícími zasněženou krajinu. Jenže období Vánoc umí být také pořádně hřejivé a plné barev evokujících slavnostní náladu. Pokud holdujete spíše této sváteční náladě, vsaďte na hnědé oční stíny, které větším štětcem rozetřete do ztracena po celé ploše víčka (klidně až k linii obočí). Doprostřed poté prstem ještě naneste vrstvu zlatého metalického stínu, který váš pohled prozáří a dodá mu jiskru. Obočí a řasy upravte dle běžné rutiny. Na líce následně naneste podle pravidel soft sculptingu krémový bronzer a rty přetřete hnědou nebo vínovou rtěnkou s matným finišem.

TIP NA VIDEO: Které účesy jsou letos v kurzu?

Loading

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Ledová královna

Look ledové královny nikdy v zimě nezklame. Buď se můžete vydat cestou kombinace perleťových bílých stínů s modrými či zelenými (jak bylo popsáno v předešlé kapitole), nebo vsadit na matnou verzi, které dominuje jedna z nejoblíbenějších barev zimy – fialková.

Pastelové odstíny máme většinou spojené s jarním obdobím, faktem ale je, že perfektně fungují i v chladných měsících. Pro extra cool look je navíc můžete smíchat s trochou šedivého stínu. Mix pak bude perfektně ladit s výraznější růžovou tvářenkou (též ve studeném odstínu) a matnou rtěnkou v odstínu mauve. Zapomenout byste v tomto případě neměli ani na řasy: extra délka a hustota jim v tomto typu líčení bude slušet dvojnásob.

Loading