Adventní kalendáře s kosmetikou: Který si letos pořídíte?

Adventní kalendář s čokoládou? Ne, děkujeme! Proč si raději čekání na Štědrý den nezkrátit kosmetickými produkty, které vám budou sloužit ještě dlouho po skončení svátků?

Jeden den si vytáhnete novou rtěnku, druhý den lak na nehty a pak zase pečující masku nebo denní hydratující krém. To zní jako příjemné zpestření prosincových dní, že? I proto se nabídka kosmetických adventních kalendářů rok co rok rozšiřuje o nové přírůstky, z nichž navíc většina sama o sobě může sloužit jako stylová vánoční dekorace.

TIP NA VIDEO: Jak si vyrobit vlastní adventní kalendář?

Při výběru toho nejvhodnějšího v první řadě záleží na vašich preferencích. Mezi kalendáři najdete takové, které se zaměřují výhradně na dekorativní kosmetiku (zásoba výrazných rtěnek zní jako sen!), péči o pleť a tělo, případně na laky na nehty. Pokud ovšem toužíte mít každý den od něčeho trochu, bude sázkou na jistotu takový, který kombinuje vše dohromady, případně sází na bestsellery své značky – ideální volba v případě, že pro kalendář zamíříte třeba do Sephory.

Loading
Loading

A přestože má být kalendář primárně kosmetickým překvapením, není od věci si před jeho pořízením zkontrolovat, jaké produkty obsahuje. Na potěšení z nich vám to během prosince určitě neubere, zároveň ale předejdete zbytečnému zklamání, které během svátečního období rozhodně není vítané.

Tipy na ty nejkrásnější adventní kalendáře s kosmetikou najdete v galerii: