Jednoduché, a přitom cool: 5 tipů na rychlé zimní líčení

Zima je plná protikladů. Na jedné straně bychom se nejraději zabalily do kabátu nebo vůbec nevytáhly paty z domova, na druhé se chceme oblékat do třpytek a být za královny večera. Letos bude ale asi vše trochu jinak, tak proč neskloubit rychlost a 100% efekt a nevytvořit líčení, které se bude hodit jak na denní, tak i večerní nošení? Navíc vám nezabere více než pár minut.

Kouzla s multilíčidlem

Jeden produkt, který za vás vyřeší celé denní líčení? Ano prosím! Trik se skrývá v multilíčidle – tyčince, která vám zasupluje rtěnku, oční stíny i tvářenku. Nejenže díky ní vytvoříte přirozený make-up tón v tónu, ale taky vám nezabere tolik místa v kosmetické taštičce. Skvěle se tak hodí i na cestování (dokud je ještě dovolené).

TIP NA VIDEO: Těchto osm beauty trendů vládne letošnímu podzimu i zimě!

Před aplikací dejde dostatek prostoru kvalitní péči, které zajistí, že vaše pleť bude zářivá a sjednocená, aniž byste na ni musela použít tunu make-upu. Pak už jen stačí aplikovat multilíčidlo bříškem prstu (trochu větší vrstvu naneste na rty), upravit a zafixovat obočí a případně přidat řasenku. Hotovo budete mít doslova za pár sekund a ještě s takovým líčením v této nejisté zimě uděláte spoustu parády.

Loading

Článek pokračuje na další straně. >>>