Linda Vojtová

Linda Vojtová Zdroj: profimedia.cz

Linda Vojtová
Linda Vojtová
Linda Vojtová
Linda Vojtová
5
Fotogalerie

Česká topmodelka Linda Vojtová u zpovědi

Museli jsme ji vyzpovídat. Světovou vítězku Elite Model Look Lindu Vojtovou jsme zastihli při její poslední návštěvě Prahy, kdy fotila kampaň pro Premium fashion brands. Čemu vděčí za krásnou pleť a na čem si nejvíc pochutná?

Jaká jsou vaše rána?

Vstávám kolem osmé a hned si udělám silné kafe. Pak jdu ven s Tedíkem – to je můj pes Shih-tzu – a hned poté běžím nejraději na spinning nebo na jógu, abych si cvičení odbyla hned po ránu, dokud jsem plná energie.

Existují nějaké rituály, které dodržujete od mládí a které jste třeba odkoukala od maminky?

Ani ne. Vlastně... Zbožňuju horkou vanu, jsem v ní naložená každý den a dá se říct, že bez ní nedokážu žít.

A po vaně se voníte čím?

Miluju unisexovou vůni Le Labo Labdanum 18.

Nej skladba? I will survive od Diany Ross

V čem je podle vás tajemství sex-appealu?

Myslím, že nenahraditelnou součástí je sebevědomí každého z nás a jak se každý člověk cítí sám se sebou. Tím ovlivňuje své okolí a lidé ho pak tak i vnímají.

Měla jste někdy pocit, že by bylo lepší s modelingem seknout, protože vám ta práce nedává smysl?

V začátcích mě musel Sáša Jány, můj manažer a ředitel Elite Prague, doslova nutit do cestování za prací. Bylo pro mě těžké vypořádat se s názory okolí o profesi modelky a zároveň si jít za svým. Dnes tyto pocity naštěstí už nemám a okolí, které bylo předtím leckdy negativní, dnes naopak oceňuje mé kariérní úspěchy.

Nej jídlo? Hodně propečená kachna s bramborovým knedlíkem a červeným a bílým zelím. Nad to není.

Jste jako modelka zastánkyní diet?

Zkusila jsem snad všechny diety a programy, které existují. Dnes už ale žádné nedržím. Snažím se jíst zdravě, ale v podstatě si dávám všechno, na co mám chuť. Miluju českou, ale i indickou a japonskou kuchyni. Poslední dobou se snažím nejíst tolik hovězího masa, jinak se nijak neomezuji.

Souvisí jídelníček s krásou pleti?

Podle mě je to dost individuální. Když si dám něco smaženého, druhý den se na mém obličeji objeví nový pupínek. Také nemůžu jíst moc ořechů, mám na ně mírnou alergii, ze které mám vyrážku. Ovšem znám i lidi, kteří jedí RAW a velmi zdravě, a přesto ani jejich pleť není stoprocentní.

1. PŘÍPRAVKY NA VLASY OLEO-RELAX HAIR OIL OD KÉRASTASE 2. PLEŤOVÁ MASKA ADVANCED NIGHT RECOVERY MASK, ESTÉE LAUDER 3. KRÉM NATUROPATHICA CALENDULA 4. KOREKTOR RADIANT CREAMY CONCEALER OD NARS, V ODSÍNU CUSTARD 5. ŘASENKA LE VOLUME OD CHANEL

Lindina kosmetická pětice

Na čem aktuálně pracujete?

V roce 2016 toho bylo hodně. Ještě na konci roku jsem natočila krásnou ukolébavku pro internetovou televizi Stream.cz, a zařadila se tak mezi řadu českých umělců, kteří zde svou píseň pro nejmenší už mají. I letos mě čeká spousta práce a doufám, že třeba i svatba.

Článek připravil časopis OK! Magazine.