Vůně na ta správná místa

Vůně na ta správná místa Zdroj: shutterstock.com

Malá škola vonění. Aby parfém vydržel

Parfém hraje v ladění vašeho denního i večerního outfitu velkou roli. Šaty jsou perfektní celý den, ale vůně vašeho oblíbeného parfému jako by vyprchala. Nanášíte parfém na ta správná místa? Pro jistotu si to zopakujeme.

Než se začnete zahalovat do voňavého závoje, namažte své tělo tělovým mlékem bez parfemace. Nemažte se další vůní. K neutrální kůži parfém snadno přilne a nenaruší jeho působení.

Nezapomínejte na nohy

Pod koleno a na nárt natřete tělové mléko a potom ta samá místa přestříkněte vůní. Tím parfém v půlzujících bodech zafixujete.

Voňavé podání ruky

Nastříkejte vnitřní stranu jednoho zápěstí, přitiskněte ke druhému na pět vteřin. Netřete. Některé složky parfému by pak mohly rychleji vyprchat.

Dokonalý dekolt

Nezapomeťe do svého oblíbeního parfému zahalit svá ňadra, zejména hruď a prsní žlábek. Tepající oblast kolem srdce voňavé molekuly rozpohybuje.

Vlasový závoj

Kápněte parfém do uhlazujícího krému na vlasy a naneste ho do spodních délek vlasů. Ty vaši oblíbenou vůni perfektně nasají.

Celý den i večer budete nádherně vonět.

Že vám správný parfém dokáže zpříjemnit den, podtrhnout sebevědomí a cítít se sexy, víme. Nebojte se mít více parfémů. Jeden na den, druhý na večer, jeden pro náladu.

Video placeholde

Doporučujeme

Načíst další články