25 nejkrásnějších psaníček jako stvořených pro večírkovou sezónu!

Pro psaníčka, která jsou aktuálně v kurzu, platí jedno pravidlo: Musí být vidět! Jednobarevná, většinou černá klasika je sice elegantní a univerzální, ale taky dost fádní. Vyměňte klasické psaníčko za nějaké, díky kterému bude váš outfit zábavnější, živější a hlavně nápadnější!

Přestěhovat se z obří kabelky, do které se vejde téměř celý náš život, do psaníčka, kam při vší snaze nacpeme maximálně mobil, klíče, doklady a rtěnku, bývá dřina. Ovšem výsledek stojí za to! S drobnou kabelkou působíme hned více žensky než s kabelkou, kterou sotva uneseme.

Na večírek nebo ples je psaníčko naprosto jasnou volbou! S nadupanou kabelkou bychom byly akorát pro smích a náš super skvělý outfit i účes podle posledních trendů by přišly vniveč. Drobná, ale rozhodně ne nenápadná kabelka však není jen záležitostí zdobných společenských akcí. Můžete s ní vyrazit klidně i do práce! A máme pro vás tip, jak se nevzdat všech věcí, které jste zvyklá nosit u sebe. Psaníčko jednoduše schovejte do kabelky a kamkoliv budete potřebovat během dne vyběhnout, vezměte si ho. Když pak rovnou po práci vyrazíte na večeři nebo do baru, kabelku ukryjete do šatny a voilà!

Jestli se vám do teď zdálo, že nejtěžší je vcucnout do psaníčka všechny potřebné propriety, přichází něco ještě mnohem horšího – vybrat si to pravé! Výběr vám můžeme trochu ulehčit výčtem aktuálních trendů, který z nich si vyberete, je už jen a jen na vás.

Stálicí zůstanou už několikátou sezónu samet, výšivky a nově se přidávají také zvířecí vzory. Jenže to není všechno. Psaníčkům sluší i metalické odstíny, třpyt, výrazné barvy jako červená, modrá nebo oranžová, geometrické potisky a v neposlední řadě důraz na detail – například v podobě perliček, korálků nebo výrazných spon.

Naše tipy na krásná psaníčka najdete v naší fotogalerii: