Trendy kabelky a batohy: Vsaďte na barvy a detaily! | Ženy.cz
 


Měsíc módy

Trendy kabelky a batohy: Vsaďte na barvy a detaily!

6. října 2017 • 06:10
Fotografie • Foto: internal

Podzimní trendy už vystřídaly ty letní, a tak je na čase vyměnit i kabelku. Tentokrát však změna nebude tak markantní, letošní podzim totiž hraje všemi barvami! 

Neonové kabelky i plážovky s kotvičkami či plameňáky můžete s jistotou schovat na dno skříně. Ale barev se rozhodně vzdávat nemusíte. Oproti loňským sezónám totiž vedle černé, hnědé, šedé a bordó stojí také třeba žlutá, zelená nebo pudrově růžová.3701033:gallery:true:true

Na podzim se počítá s tím, že potřeba malých a praktických crossbody kabelek klesá, a tak v nových kolekcích narazíte především na kabelky větších rozměrů. Rozhodně však nemáme na mysli beztvaré a bezedné pytle. Kabelka musí mít pevný tvar! Ve hře jsou také drobné detaily jako třeba nápadná spona, přívěsek, spojení dvou barev nebo třásně. Všechno ovšem jen v minimalistickém provedení, díky kterému kabelku hravě zkombinujete s jakýmkoliv outfitem. 

Stále více žen s oblibou střídá kabelku a stylový, avšak elegantní batohPři výběru batůžku můžete sáhnout po různých velikostech. Záleží na tom, na jak velkou jste zvyklá kabelku. V tomto případě se můžete trochu více odvázat. Zvolit třeba model s kožešinou, nášivkami nebo hadím potiskem. 

Inspiraci najdete v naší fotogalerii:

Fotogalerie

18 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek