„Chlupatý“ trend nekončí! Naopak, konečně ho unosíte

Jestli vás v létě příliš nebraly trendy doplňky s kožíškem, možná je právě teď čas to přehodnotit. Kabelky s chlupatými madly, měkoučká psaníčka, boty, ve kterých se budete cítit jako v bačkůrkách... jsou stále žhavým trendem, který navíc s nadcházejícím podzimem bude plnit i praktickou funkci. Pojďte se zahřát a zachumlat, éra módního hygge je tu!

Vzpomínáte, jak přišel před dvěma lety módní dům Gucci s kožešinovými pantoflemi a jak jsme se jim smáli? Taková blbost – letní obuv s kožichem, kdo by to nosil a kam? Samozřejmě, že jsme nakonec podlehli: Dnes jsou právě Gucci pantofle jedním z nejpopulárnějších doplňků na Pinterestu nebo na Instagramu a rozhodně nechybí v botníku žádné módní ikoně či blogerce.

Právě tyto boty stojí i za současným trendem kožíškových doplňků, které zaplavily podzimní kolekce. A letos jsou mnohem barevnější, hravější a „mazlivější“. Nemusíte je brát vážně, ale rozhodně jimi osvěžíte a podtrhnete jakýkoli jednoduchý outfit. Inspirujte se například supermodelkou Kendall Jenner, která si k džínům a bílé košili vzala chlupatou růžovou kabelku.

Klidně ale můžete zvolit jiné barvy, vedle růžové jsou hitem tmavě zelená a modrá. Folklorní šmrnc pro změnu dodá beránkový kožíšek. A něco pro minimalistky: Jestli jsou pro vás chlupaté pantofle nebo psaníčko „zu viel“, můžete podlehnout třeba bambulkovým náušnicím.

Podívejte se, jaké kousky jsme pro vás vybrali z aktuálních kolekcí.