15 nejkrásnějších červených šatů, které teď seženete v obchodech

10. listopadu 2017 • 06:00
Modelka Kimberley Garner v šatech Réalisation Par • Foto: Profimedia.cz

Pokud jde o šaty, zdá se, že červené jsou nové malé černé. Nejen, že červená je barvou letošního podzimu, ale zrovna šaty si podmanila už v létě. A to tak, že z nich učinila jeden z "must have" kousků šatníku. A létem to nekončí. Už máte "ty své" červené šaty?

Kdo sleduje módní dění na Instagramu, nemohlo mu letos uniknout pár značek, které se nápadně začaly šířit napříč profily módních blogerek. Značky, které mezi prvními podchytily kouzlo zavinovacích šatů, hlubokých výstřihů a současně francouzské nenucenosti a stvořily z něj trend. Jsou to zejména tři, které mají společné jednak to, že všechny začínají na R: Réalisation Par, Reformation a Rouje. A jednak učinily z červených šatů vzrušující módní kousek, po kterém touží miliony žen po celém světě. 

„Cílem Réalisation je přinášet takové kousky, které nám osobně ve skříních chyběly,“ píšou na svých webových stránkách její zakladatelky Alexandra Spencer a Teale Talbot, které navzdory francouzskému názvu značky pochází z Austrálie. A přesně tím vystihují, proč je jejich brand tak úspěšný. Byly to právě jejich červené zavinovací šaty s volány nazvané Alexandra, které se na Instagramu staly ikonou, jíž nejprve podléhaly blogerky a stylistky a posléze i celebrity v čele s Bellou Hadid. Šaty, které vlastně působí tak jednoduše sexy, až se člověk diví, že s nimi nepřišel někdo už dávno. 

Herečka Jenna Dewan Tatum objevila značku Réalisation Par už loni Herečka Jenna Dewan Tatum objevila značku Réalisation Par už loni Autor: Profimedia.cz

Podobné to bylo i u modelů značky Rouje, za níž stojí Francouzka Jeanne Damas. I ona ve své letní kolekci představila okouzlující červené midi šaty na knoflíčky, které musí mít v šatníku snad každá "French chic girl". Netřeba dodávat, že se několikrát téměř okamžitě vyprodaly. 3772189:gallery:true:true

Ale už to tolik nebolí, protože i v zimní kolekci jsou zastoupeny okouzlující šaty, které s oblibou nosí zpěvačka Selena Gomez. Opět červená barva a jemný vzor, opět výstřih a laškovné knoflíčky, jen tentokrát na boku. 

Selena Gomez v šatech Gabin značky Rouje Selena Gomez v šatech Gabin značky Rouje Autor: Profimedia.cz

A Reformation? Na jejich šaty se schválně podívejte sama – určitě vás nejednou napadne, že jsou to přesně ty kousky, které už jste dávno chtěla mít v šatníku. Ale ještě předtím mrkněte do naší fotogalerie. Najdete tam jak červené šaty zmíněných značek, tak i řady dalších. Zkrátka ty nejkrásnější, které jsme v aktuálních kolekcích objevili.

Vyberete si?

Fotogalerie

16 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy