Tepláky už nejsou jen na doma: 5 způsobů, jak je nosit stylově

2 min čtení

2 min čtení

Během lockdownu jsme je začali nosit ve velkém a postupně jsme objevili kouzlo modelů, které jsou nejen pohodlné, ale také chic a z kvalitních materiálů. Tepláky definitivně opustily škatulku nevzhledného hadru, který je dobrý jen na sport a na zahradu, a staly se plnohodnotnou součástí stylových kreací (nejen) módních influencerů. Pokud tomu fandíte, přinášíme vám inspiraci, jak tepláky nosit a s čím je kombinovat.

Pohodlí, eleganci i sex-appeal – to všechno může vyzařovat outfit, jehož součástí jsou tepláky. Ty byly donedávna brány jen jako oblečení na doma. Ještě před pár lety by asi nikoho nenapadlo je kombinovat se sakem nebo k nim nosit boty na podpatku. Pandemie ale změnila mnohé a rok 2022 tomuhle kousku oblečení fandí. Jak tedy nosit tepláky a vypadat u toho cool a chic?

TIP NA VIDEO: Módní události, které nesmíte zmeškat

Zpět do 00's

Sametové teplákové soupravy byly hitem v nultých letech, kdy je nosily snad všechny tehdejší It Girls v čele s Paris Hilton a Lindsay Lohan. S letošním rokem se do módy celkově vracejí trendy nultých let, a tak je tenhle kousek jednoduše must have. Cool sametové tepláky najdete třeba v nové kolekci Adidas, která vznikla ve spolupráci s Beyoncé a její značkou Ivy Park nebo v nabídce původní vlajkonošky tohoto trendu, značky Juicy Couture, která stále funguje.

Loading
Loading
Loading

Článek pokračuje na další straně. >>>