Milují ji Skandinávky i Eva Pavlová: Jak nosit nejkrásnější barvu letošního jara?

2 min čtení

2 min čtení

Také cítíte tu vůni ve vzduchu? To není jen jaro, ale i rozkvetlé šeříkové keře! Právě teď je ideální doba se těmito květy naplno inspirovat v módě. Tady je sedm nápadů, jak příjemný šeříkový odstín zakomponovat do šatníku. Na své si přijdou milovníci výrazných barevných kombinací i skandinávského minimalismu.

Monochromatický look podle Evy Pavlové

První dáma České republiky Eva Pavlová vynesla šaty v jemném šeříkovém odstínu na korunovaci britského krále Karla III. Model od návrhářky Beaty Rajské doplněný o klobouk z dílny modistky Jolany Kotábové sklidil obrovský úspěch, čemuž se snad ani nelze divit – po deseti letech se naše země může pyšnit prezidentským párem, který je reprezentativní nejen svými aktivitami a přístupem, ale vyniká i citem pro styl, který umocňuje spolupráce s českými designéry.

TIP NA VIDEO: Jaké trendy šaty vládnou letošnímu létu?

Korunovační outfit první dámy je sice primárně určený pro státnické události, jeho monochromatičnost, tedy sladění celého kompletu do jednoho odstínu, lze ale využít i v každodenním šatníku. Nebojte se jemný šeříkový odstín využít na šatech, k nimž přidáte doplňky ve stejné barvě, ale třeba i na obleku či co-ord setu.

Loading

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>