Svatební šaty 2021: V kurzu bude minimalismus, sukně a udržitelnost!

Kvůli opatřením souvisejícím s pandemií koronaviru bylo spoustu snoubenců nuceno letošní svatbu zrušit a přesunout na příští rok. Ten snad bude klidnější! Pro všechny nevěsty, co musely přesunout svůj den D, i pro ty, které ho od začátku plánují na rok 2021, přinášíme předpověď největších trendů ve svatebních šatech. 

Dvoje šaty

Některým nevěstám to přijde jako samozřejmost, jiné zase plánují strávit celý den i večer ve svých vysněných svatebních šatech. Trendy pro příští rok ale mluví jasně: Dvoje svatební šaty jsou nutností! Na dvoje šaty vsadily také vévodkyně Kate i Meghan nebo třeba jedna z nejvlivnějších influencerek světa, Italka Chiara Ferragni. Jasně, jejich svatební rozpočet byl dost pravděpodobně velmi odlišný od toho vašeho, ale krásné druhé šaty se dají sehnat třeba i v notoricky známých obchodech s konfekcí. Na večerní párty jsou ideální takové šaty, ve kterých se vám bude pohodlně sedět, ale i tancovat. Takže třeba midi doplněné džínovou bundičkou nebo kolová či plisovaná sukně s bílou halenkou nebo saténovým tílkem. Určitě se ale držte bílé barvy! Tento den je bílá jen a jen pro vás, a tak je třeba toho řádně využít!

Další trendy najdete na dalších stránkách >>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!