Tajné svatby českých celebrit: Komu se letos podařilo utajit sňatek?

Tajné svatby jsou čím dál populárnější. Celé přípravy i svatební den už dříve podařilo utajit například herečkám Margot Robbie, Jennifer Aniston nebo Cameron Diaz. Nejčerstvější supertajné "ano" si řekli Heidi Klum a Tom Kaulitz, kteří svůj sňatek odtajnili až čtvrt roku poté. Letos se s tajnými svatbami roztrhl pytel i u nás. Že by se všichni inspirovali Leošem a Monikou?

Tatiana Vilhelmová & Vojtěch Dyk

Letošní boom tajných svateb odstartovali herečka Tatiana Vilhelmová (41) a zpěvák Vojtěch Dyk (34). Ti si po devítiletém vztahu řekli své ano symbolicky na prvního máje. O tři dny později pak Vojtěch zveřejnil svatební fotografii na svém instagramovém profilu, kde také prozradil, že manželé budou užívat společné příjmení Dyk/Dyková.

HTML box 53135

Článek pokračuje na další stránce >>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!