20 nejkrásnějších pudrově růžových šatů na kamarádky svatbu!

Jdete kamarádce za družičku nebo se chystáte na svatbu, kde je požadovaný barevný dress code? Máme pro vás tipy na nejkrásnější pudrově růžové šaty, protože právě tenhle odstín je už několik sezón za sebou ten nejoblíbenější. 

Pořízení nových šatů na kamarádky svatbu je rozhodně příjemná záležitost. Ovšem, když hledáte konkrétní barvu a někdy i střih, může se proměnit v noční můru. Abyste nemusela objíždět všechna nákupní centra a trávit hodiny procházením obchodů, vybraly jsme pro vás nejkrásnější pudrově růžové šaty všemožných střihů, ze kterých si určitě vyberete.

Pastelové barvy na svatby zkrátka patří, a právě proto je pudrově růžový odstín stále tím nejoblíbenějším. Působí romanticky, elegantně, hodí se k nevěstiným bílým šatům, a když se sejde několik družiček pohromadě, vypadají zkrátka fantasticky.

Se svatebním veselím je také spjatá krajka, květinové vzory, volánky nebo mašle. Proto, pokud vám nevěsta dala volnou ruku, co se týče vzhledu šatů, rozhodně vsaďte na nějaké zdobnější. Ale vždy pamatujte na to, že svatba je významná společenská událost, a proto si zaslouží dodržovat určitá pravidla. Nevybírejte si šaty s provokativními výstřihy, vysokými rozparky ani v délce do půli stehen.

Tipy na pudrově růžové šaty najdete v galerii:

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!