Nejkrásnější svatební šaty z konfekce podle aktuálních trendů!

Většina letošních nevěst už má své vysněné šaty vybrané, ale pokud jste zásnubní prstýnek dostala teprve nedávno nebo jste dlouho otálela s výběrem těch pravých, nemusíte věšet hlavu! I v obchodech s konfekcí a na e-shopech se dají sehnat překrásné svatební šaty, za které neutratíte majlant a ještě vám zůstanou na památku. 

Pokud jste si nestihla nechat ušít šaty na míru nebo se vám v půjčovně líbí ty, které jsou už v termínu vaší svatby zabrané, vsaďte na konfekci! Ano, čtete správně! I notoricky známé módní řetězce totiž aktuálně nabízí svatební kolekce, které následují aktuální trendy. Svatební šaty v kamenném obchodě nebo na e-shopu navíc pořídíte minimálně o polovinu levnější než právě v půjčovnách. A jako příjemný bonus vám navždycky zůstanou, aby vám připomínaly ten nejkrásnější den ve vašem životě.

Letošní svatební trendy jsou velmi rozmanité. Na jedné straně je stále v kurzu krajka, na druhé se do popředí dostaly čisté linie, které si zamilují především minimalistky. Různorodost opanovala i samotné střihy. Například, co se týče rukávů, populární jsou letos odhalená ramena, dlouhé transparentní rukávy, ale také takzvaný halter neck střih, který zvolila i vévodkyně Meghan u svých druhých svatebních šatů.

Loading

Stejně jako v posledních letech platí, že několikavrstvé sukně s obručí a zdobené korzety jsou pasé. Vsaďte proto na jednodušší střihy, které ovšem rozhodně nemusí být méně slavnostní.

Tipy na šaty z konfekce najdete v galerii:

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!