...

... Zdroj: profimedia.cz

.
.
...
.
5
Fotogalerie

Nevěsty, pozor! Můžete mít šaty jako vévodkyně Kate za skvělou cenu!

Pokud letos plánujete svatbu a ještě jste si nevybrala ty pravé šaty, máme pro vás skvělý tip! V obchodním řetězci H&M právě teď koupíte překrásné svatební šaty s krajkou za skvělou cenu. A co je na tom nejlepší? Jsou inspirované svatebními šaty módního domu Alexander McQueen, ve kterých se vdávala vévodkyně Kate!

Brzy to bude už sedm let, co si Kate a William řekli "ano" ve Westminsterském opatství v Londýně. I po tak dlouhé době si však perfektně pamatujeme její svatební šaty, které navrhla Sarah Burton, pravá ruka zesnulého módního génia Alexandera McQueena. Tyto šaty vznikaly několik měsíců a vy můžete mít podobné během pár minut!

...
... | Zdroj: profimedia.cz

V obchodech i na e-shopu H&M mají v aktuální kolekci šaty, které se nápadně podobají právě těm, ve kterých se vdávala Kate. Skvělou zprávou je, že jsou dostupné i u nás. A ještě skvělejší, že stojí necelých šest tisíc!

.
. | Zdroj: archiv firem

Na e-shopu šaty popisují jako dlouhé šaty s krajkovým živůtkem a sukní ze vzdušné látky. Mají vroubkovaný výstřih do véčka a boční výztuže v horní části. Nechybí ani dlouhý rukáv, pas ozdobený grogrénovou stuhou a průstřih na zádech. Jediné, v čem se na první pohled liší, je vlečka. Tu sice nemají, ale bez ní se vám stejně bude lépe tancovat!

.
. | Zdroj: archiv firem

Plánujete svatbu? Zajímají vás nejnovější svatební trendy z přehlídek, tipy na nejkrásnější šaty, účesy, kytice, chcete inspiraci na nejromantičtější místa, kde se vdávat a kdy a co je potřeba zařídit? To vše a mnohem více inspirace a užitečných informací najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Naplánujte si s námi vaši svatbu snů!