Nevěsty, pozor! Můžete mít šaty jako vévodkyně Kate za skvělou cenu!

6. dubna 2018 • 06:00
• Foto: profimedia.cz

Pokud letos plánujete svatbu a ještě jste si nevybrala ty pravé šaty, máme pro vás skvělý tip! V obchodním řetězci H&M právě teď koupíte překrásné svatební šaty s krajkou za skvělou cenu. A co je na tom nejlepší? Jsou inspirované svatebními šaty módního domu Alexander McQueen, ve kterých se vdávala vévodkyně Kate!

Brzy to bude už sedm let, co si Kate a William řekli "ano" ve Westminsterském opatství v Londýně. I po tak dlouhé době si však perfektně pamatujeme její svatební šaty, které navrhla Sarah Burton, pravá ruka zesnulého módního génia Alexandera McQueena. Tyto šaty vznikaly několik měsíců a vy můžete mít podobné během pár minut!

... ... Autor: profimedia.cz

V obchodech i na e-shopu H&M mají v aktuální kolekci šaty, které se nápadně podobají právě těm, ve kterých se vdávala Kate. Skvělou zprávou je, že jsou dostupné i u nás. A ještě skvělejší, že stojí necelých šest tisíc!

Dlouhé krajkové šaty, HM, 5999 Kč Dlouhé krajkové šaty, HM, 5999 Kč Autor: archiv firem

Na e-shopu šaty popisují jako dlouhé šaty s krajkovým živůtkem a sukní ze vzdušné látky. Mají vroubkovaný výstřih do véčka a boční výztuže v horní části. Nechybí ani dlouhý rukáv, pas ozdobený grogrénovou stuhou a průstřih na zádech. Jediné, v čem se na první pohled liší, je vlečka. Tu sice nemají, ale bez ní se vám stejně bude lépe tancovat!

Pokud se chcete ve svatební den cítit opravdu jako princezna, budou pro vás skvělá volba!

Dlouhé krajkové šaty, HM, 5999 Kč Dlouhé krajkové šaty, HM, 5999 Kč Autor: archiv firem

Plánujete svatbu? Zajímají vás nejnovější svatební trendy z přehlídek, tipy na nejkrásnější šaty, účesy, kytice, chcete inspiraci na nejromantičtější místa, kde se vdávat a kdy a co je potřeba zařídit? To vše a mnohem více inspirace a užitečných informací najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Naplánujte si s námi vaši svatbu snů!

Jdi na homepage Zpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

Horoskopy