Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie Zdroj: iStock.com

Chystáte letos svatbu? Tyhle tři únorové akce byste si neměli nechat ujít

Únor je nejen měsícem lásky a Valentýna, ale i svatebního plánování. Právě tento měsíc se totiž sešly tři pražské festivaly a pop upy, které představí ty nejzajímavější dodavatele od šatů a šperků přes výzdobu a catering až po svatební zábavu. Pojďme si je postupně představit a zapsat do diářů.

4. února: VSL festival – Velká světová láska

vslfestival.cz

Kde: Hala 13, Holešovická tržnice

Kdy: 4. 2. od 10 do 18 hodin

Vstupenky: pouze na místě

TIP NA VIDEO: Jak vypadá svatební účes a líčení ze salonu OliOla?

Video placeholde

I přes pandemická opatření proběhl loni první ročník festivalu, který nese název VSL neboli Velká světová láska. Stojí za ním trojice organizátorek ze svatební agentury Yes & Yes a pořadatelé LEMARKETU – ne náhodou se proto koná na stejném místě jako tento oblíbený prodejní festival. Velká světová láska klade důraz na pečlivý výběr kvalitních dodavatelů a lokálních tvůrců. Návštěvníci se mohou těšit na svatební inspiraci v různých stylech, food zónu a další doprovodný program. Atmosféru dotvoří nejprve muzikanti z Your Acoustic Wedding a posléze i DJ Adam Janota. Seznam dodavatelů najdete na webu, těšit se můžete například na šperky od Elišky Lhotské a 27JEWELRY, květinové studio Avgust flwrs, kávový catering Flatwhite, šaty NANICHE, Petiteé či OUI boutique, fotoautomat Smybox, dobroty od Maličko nebo Adie dorty, designový concept store Ones a svou značku Láska bude prezentovat také Tereza Ramba.

Další svatební události najdete v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 3

11. února: Pop up v 27JEWERLY

Kde: 27JEWELRY – Boutique, Újezd 19, Praha 1

Kdy: 11. února od 13 do 18 hodin

Vstupenky: vstup volný

Také vyhlášené pražské klenotnictví 27JEWELRY, za nímž stojí šperkařka Lenka Kerlická, pořádá svatební event – konkrétně pop up, během něhož představí své oblíbené dodavatele. Připravte se na komorní akci, během níž si budete moci prohlédnout nejen nabídku snubních šperků, ale také svatební šaty od slovenské návrhářky Veroniky Kostkové, pánské obleky od The Owners, květiny Avgust flwrs, ochutnat sladkosti od SugarMaMa nebo ukázku cateringu od Foodway, a na závěr si přiťuknout aperolem.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie | Zdroj: Instagram @27jewelry

Pokračování 3 / 3

21.–26. února: Svatby na Smetaně

Kde: SmetanaQ Showroom (1. patro), Smetanovo nábřeží 4, Staré Město

Kdy: 21. 2. od 18:00 do 22:00 (koktejl opening), 22. 2. až 26. 2. od 11:00 do 19:00

Vstupenky: vstup volný

Jak by mohla vypadat snová svatba plná českého designu? Takovou otázku si položili designéři, kteří své práce vystavují v prostorách showroomu SmetanaQ, a společně s magazínem MILE se rozhodli vám to předvést v rámci šestidenního pop upu. Zapomeňte na svatební klišé a těšte se na tvorbu návrhářek, jako jsou Daniela Pešková, Hana Frišoňová, Vendula Šulanová nebo značky Kafka. V rámci Svateb na Smetaně představí originální svatební šaty převážně z přírodních materiálů, které si mohou návštěvníci vyzkoušet a domluvit jejich výrobu přímo na míru. Těšit se můžete i na výběr obleků, doplňků, šperků. I zde budete moci ochutnat Adie dortíky nebo obdivovat botanickou výzdobu, tentokrát od BOTANIKA.STORES. Chybět nebude ani fotostěna Fotonaut.