Znáte je? Krásné dcery našich filmových a hudebních idolů

Když byli jejich otcové na vrcholu, byly ony ještě malými holčičkami. Nyní ale možná přichází jejich čas! 

Věděli jste, že v nedávném seriálovém hitu na Netflixu, mysteriózním seriálu Behind Her Eyes, exceluje dcera frontmana U2 Bona Voxe? Ano, tahle irská uhrančivá bruneta se jmenuje Eve Hewson (29) – po otci, jehož skutečné jméno zní Paul Hewson. Také Lily Collins (32), která zazářila v podzimním seriálovém hitu Emily v Paříži, má tátu slavného hudebníka, Phila Collinse. Zoë Kravitz (32), která říká tati Lennymu Kravitzovi, si fanoušky získala mimo jiné účinkováním v seriálu Sedmilhářky, zatímco Maya Hawke (22), jejímiž rodiči jsou Ethan Hawke a Uma Thurman, zaujala v poslední sérii Stranger Things.

Belmondovu krásnou dceru najdete ve fotogalerii, jeho kariéru si můžete připomenout zde:

V souvislosti se současnými celebritami se často hovoří o tak zvaném nepotismu, který se projevuje tím, že exkluzivní zakázky například v módě získávají děti slavnějších rodičů nebo sourozenců. Pokud se jim aspoň trochu podobají, mají vyhráno. Tuto diskusi konkrétně v modelingu rozvířil vstup nové generace modelek v čele se sestrami Hadidovými nebo Kendall Jenner, které měly trochu jinou startovací pozici než modelky objevené „na ulici“.

Kapitál rodičů a život v blahobytu z nich učinily zajímavý objekt na sociálních sítích. A jak víme, počet followerů je dnes důležitější než kdysi tělesné míry. Tak se klidně na přehlídce Miu Miu může objevit 162 centimetrů vysoká Iris Law (20), nejstarší dcera fešáka Judea. Múzou módního domu Chanel se pro změnu automaticky stala Lily Rose Depp (21).

Dorůstající nebo již dospělé dcery našich idolů nás ale chtě nechtě přivádějí ještě na jednu myšlenku. Před několika lety kolovalo na internetu meme, na kterém v obklopení několika kamarádek stála půvabná blondýnka a k tomu text: „F*ck, jsem stará, tohle je Eminemova dcera.“ Na fotce byla dnes již pětadvacetiletá Hailie Jade Scott, kterou slavný rapper na dávnějším snímku choval v náručí coby malou holčičku. Ano, totiž i naši idolové stárnou, a když ne přímo na nich, tak na fotkách jejich velkých slečen je to znát.

Fotogalerie: Dcery slavných herců a hudebníků. Znáte je všechny?