Vévodkyně Meghan přiblížila termín porodu! Bude miminko Beran, nebo Býk?

Když v polovině října oznámil Kensingtonský palác šťastnou novinu, že je vévodkyně Meghan v jiném stavu, museli jsme se spokojit se skoupou informací, že termín porodu má na jaře. Nyní sama vévodkyně prozradila trochu víc. 

Vévodkyně a vévoda ze Sussexu byli v pondělí na návštěvě města Birkenhead, kde je vítaly obligátní davy fanoušků. Jeden z nich využil situace, kdy se vévodkyně zastavila na pár slov, a zeptal se jí, kdy má Meghan termín porodu. Ta sice odpověděla lakonicky, že je v šestém měsíci těhotenství, ale hodně tím upřesnila, kdy se má královský potomek narodit.

Na základě této informace vychází termín porodu na konec dubna a začátek května, což je o měsíc později, než se původně předpokládalo. Děťátko by tedy mělo být stejně jako princezna Charlotte nebo princ Louis ve znamení Býka. Jakého bude pohlaví, zatím netuší ani Harry s Meghan. Nebývale vstřícná vévodkyně rovněž prozradila, že pohlaví dítěte neznají ani oni sami, nechávají si ho jako překvapení.

Vévodkyně Meghan zkombinovala červený kabát Sentaler a fialové šaty Babaton Maxwell

Mimochodem, vévodkyně Meghan v Birkenheadu zazářila v červeném kabátě značky Sentaler a ve fialových šatech Babaton by Aritzia. K tomu si vzala červené jehly a stylovou kabelku své oblíbené designérky Gabriely Hearst. Její těhotenský styl začíná být čím dál zajímavější!

O porodu Meghan Markle čtěte zde.