Meghan je těhotná! Další královský potomek se narodí na jaře | Ženy.cz
 


Vévodkyně Meghan je těhotná! Kdy se narodí další královský potomek?

15. října 2018 • 10:11
Meghan Markle
Meghan Markle • Foto: profimedia.cz

Poslední měsíc se neustále spekulovalo o tom, jestli vévodkyně ze Sussexu není těhotná. Napovídala tomu především změna image i šatníku. Dnes vše potvrdil Kensingtonský palác. Kdy další královský potomek přijde na svět?

Její královská Výsost vévoda a vévodkyně ze Sussexu s radostí oznamují, že vévodkyně ze Sussexu očekává potomka na jaře 2019. Oba oceňují podporu ohledně těhotenství, které se jim dostává od lidí z celého světa již od jejich svatby, a jsou velmi potěšeni, že mohou tuto radostnou novinu sdílet s veřejností," tak dnes oficiálně oznámil Kensingtonský palác, že vévoda s vévodkyní čekají prvního potomka

Podle všeho oznámili radostnou zprávu královně Alžbětě II. i celé královské rodině v pátek po svatbě princezny Eugenie. Právě tam Meghan dorazila ve volném kabátku, a ještě více tak rozvířila spekulace o jejím těhotenství

Vévodkyně Meghan Vévodkyně Meghan Autor: Profimedia.cz

Přesné stádium těhotenství zatím nebylo prozrazeno. Zatím je potvrzeno, že vévodkyně Meghan má za sebou kontrolu ve dvanáctém týdnu těhotenství a vše je v naprostém pořádku. 

Vévoda i vévodkyně září štěstím. Meghan se cítí skvěle, a tak jim nic nebránilo v tom, aby odletěli na svou první společnou královskou cestu. Čtrnáctidenní cestu zahájili včera v Sydney. Budou pokračovat i do dalších australských měst, na Nový Zéland, do Tonga a skončí na Fidži. 

Meghan a Harry přiletěli do Sydney! Meghan a Harry přiletěli do Sydney! Autor: profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy