Vévodkyně Meghan je těhotná! Kdy se narodí další královský potomek?

Poslední měsíc se neustále spekulovalo o tom, jestli vévodkyně ze Sussexu není těhotná. Napovídala tomu především změna image i šatníku. Dnes vše potvrdil Kensingtonský palác. Kdy další královský potomek přijde na svět?

Její královská Výsost vévoda a vévodkyně ze Sussexu s radostí oznamují, že vévodkyně ze Sussexu očekává potomka na jaře 2019. Oba oceňují podporu ohledně těhotenství, které se jim dostává od lidí z celého světa již od jejich svatby, a jsou velmi potěšeni, že mohou tuto radostnou novinu sdílet s veřejností," tak dnes oficiálně oznámil Kensingtonský palác, že vévoda s vévodkyní čekají prvního potomka.

Podle všeho oznámili radostnou zprávu královně Alžbětě II. i celé královské rodině v pátek po svatbě princezny Eugenie. Právě tam Meghan dorazila ve volném kabátku, a ještě více tak rozvířila spekulace o jejím těhotenství.

Vévodkyně Meghan

Přesné stádium těhotenství zatím nebylo prozrazeno. Zatím je potvrzeno, že vévodkyně Meghan má za sebou kontrolu ve dvanáctém týdnu těhotenství a vše je v naprostém pořádku.

Vévoda i vévodkyně září štěstím. Meghan se cítí skvěle, a tak jim nic nebránilo v tom, aby odletěli na svou první společnou královskou cestu. Čtrnáctidenní cestu zahájili včera v Sydney. Budou pokračovat i do dalších australských měst, na Nový Zéland, do Tonga a skončí na Fidži.